Jump to content




DJD

Recommended Posts

To γραφω εδω μπας και παρουν καναν αλλον κακομοιρη οι εκαστοτε ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ μιας που φαινεται να ειναι νεο φρουτο.

Με παιρνει χτες τηλ στο κινητο ενα νουμερο (οχι αποκρυψη, παντως)

-Ναι γεια σας! Ο κυριος ταδε?

-Ναι

-Ειναι ευκολο να μιλησω με αυτον?

-....(lol wut?!?!) ο ιδιος!

-Απο την 4net καλουμε για μια ενημερωση, μπορειτε να μας δωσετε τον αριθμο ταυτοτητας ή το ΑΦΜ??? (!!!!!!!!)

-Σπαστα και ξαναριχτα??? Γιατι??

-Γιατι πρεπει να τα εχουμε για την ηχογραφημενη συνομιλια.

-Απο που εισαστε ειπαμε παλι?

-Απο 4νετ.

-Δεν εχω 4net

-Ναι αλλα ειχατε παλια.

-Ε και?

-Θα θελαμε να σας κανουμε μια ενημερωση.

-Να την κανετε αλλα χωρις αριθμο ταυτοτητας και ΑΦΜ.

-Δεν γινεται! Μπορειτε να περασετε συντομα απο ενα καταστημα 4νετ να σας την κανουν εκει την ενημερωση.

-Μαλιστα! σπευδω!

Link to comment
Share on other sites

To γραφω εδω μπας και παρουν καναν αλλον κακομοιρη οι εκαστοτε ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ μιας που φαινεται να ειναι νεο φρουτο.

Με παιρνει χτες τηλ στο κινητο ενα νουμερο (οχι αποκρυψη, παντως)

-Ναι γεια σας! Ο κυριος ταδε?

-Ναι

-Ειναι ευκολο να μιλησω με αυτον?

-....(lol wut?!?!) ο ιδιος!

-Απο την 4net καλουμε για μια ενημερωση, μπορειτε να μας δωσετε τον αριθμο ταυτοτητας ή το ΑΦΜ??? (!!!!!!!!)

-Σπαστα και ξαναριχτα??? Γιατι??

-Γιατι πρεπει να τα εχουμε για την ηχογραφημενη συνομιλια.

-Απο που εισαστε ειπαμε παλι?

-Απο 4νετ.

-Δεν εχω 4net

-Ναι αλλα ειχατε παλια.

-Ε και?

-Θα θελαμε να σας κανουμε μια ενημερωση.

-Να την κανετε αλλα χωρις αριθμο ταυτοτητας και ΑΦΜ.

-Δεν γινεται! Μπορειτε να περασετε συντομα απο ενα καταστημα 4νετ να σας την κανουν εκει την ενημερωση.

-Μαλιστα! σπευδω!

Και δεν ζήτησες και εσύ ΑΤ ή ΑΦΜ για να τους κάνεις και εσύ μια ανακοίνωση πρώτος;

:p

Link to comment
Share on other sites

είναι ένα Ιαπωνικό τσάι σε μορφή πούδρας. Κατάλαβα ότι δεν είναι γνήσιο γιατί δνε έχει το χαρακτηριστικό χρώμα και δεν διαλύθηκε στους 60 βαθμούς. :p

Link to comment
Share on other sites

Έχω να γράψω CV και πραγματικά δεν έχω ιδέα.. :wall:

Let me google that for you :p

Σπαστικό δεν είναι όταν αναγκάζεσαι να βάλεις μεγάλη γραμματοσειρά για να γεμίσει και να μην είναι 5-6 γραμμές, σπαστικό είναι όταν το κάνεις edit για 2η και 3η φορά μετά από κάποιο καιρό, και σου βγαίνουν 2 γραμμές στην επόμενη σελίδα..

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Δε με βοηθάνε.. Δεν κάνω αίτηση για δουλειά, η dean του πανεπιστημίου το θέλει. Και δεν έχω και πολλά πράγματα για να γράψω είναι η αλήθεια :p

https://europass.cedefop.europa.eu/el/home

Ξεκίνα

Link to comment
Share on other sites

Δε με βοηθάνε.. Δεν κάνω αίτηση για δουλειά, η dean του πανεπιστημίου το θέλει. Και δεν έχω και πολλά πράγματα για να γράψω είναι η αλήθεια :p

Έκανα και edit. :yu::yu:

To ίδιο πρόβλημα είχα όταν έπρεπε να κανω CV για να την αίτηση στο πανεπιστήμιο που είμαι τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.