Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αγαπητοί συμφορουμήτες,

Την Πέμπτη 24/10, περίπου στις 15:30 θα έχω τελοιώσει την εξεταστική μου και θα γυρίζω σπίτι..

Παρακαλώ πολύ θυμήστε μου ότι το πρώτο πράγμα που θα έχω να κάνω δεν είναι ούτε το να δω τι θα φτιάξω στο πάρτυ γενεθλίων του Σαββάτου :fun:, ούτε να αποφασίσω αν θα καλέσω την Καναδέζα :inlove: .

Θυμήστε μου παρακαλώ πολύ να καθαρίσω διεξοδικά το πληκτρολόγιο μου.. Αλλιώς υπάρχει ο κίνδυνος κάποια καινούργια μορφή ζωής να δημιουργηθεί και να μου επιτεθεί όταν θα κοιμάμαι..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συμφορουμήτες,

Την Πέμπτη 24/10, περίπου στις 15:30 θα έχω τελοιώσει την εξεταστική μου και θα γυρίζω σπίτι..

Παρακαλώ πολύ θυμήστε μου ότι το πρώτο πράγμα που θα έχω να κάνω δεν είναι ούτε το να δω τι θα φτιάξω στο πάρτυ γενεθλίων του Σαββάτου :fun:, ούτε να αποφασίσω αν θα καλέσω την Καναδέζα :inlove: .

Θυμήστε μου παρακαλώ πολύ να καθαρίσω διεξοδικά το πληκτρολόγιο μου.. Αλλιώς υπάρχει ο κίνδυνος κάποια καινούργια μορφή ζωής να δημιουργηθεί και να μου επιτεθεί όταν θα κοιμάμαι..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

66581487_1---DODGE-34-32.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.