Jump to content




DJD

Recommended Posts

Κάτι υποψιάστηκα! :sarcastic:

Αλλά άμα θέλετε να αφήσετε το θαύμα σας, δες τε αυτό:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=EzyXMEpq4qw]Hand Made Vacuum Tubes by Claude Paillard - YouTube[/ame]

Εγώ μαγεύτηκα σαν μικρό παιδί! :)

Link to comment
Share on other sites

Κάτι υποψιάστηκα! :sarcastic:

Αλλά άμα θέλετε να αφήσετε το θαύμα σας, δες τε αυτό:

Hand Made Vacuum Tubes by Claude Paillard - YouTube

Εγώ μαγεύτηκα σαν μικρό παιδί! :)

Αμφιδέξιος ποζεράς : P

Link to comment
Share on other sites

Όταν ήμουν μικρός, πριν πάω σχολείο, η μαμά μου έπλεκε τα βράδια. Με είχε μάθει κι εμένα να πλέκω (την καλή μόνο, όχι την ανάποδη). Τώρα βέβαια δε θυμάμαι τίποτα, αλλά θα μελετήσω προσεκτικά το βίντεο που έβαλε ο Λάκης.:magic:

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχες, μαγευτικές, σαγηνευτικές, ακαταμάχητες καλημέρες!:)

το ανέκδοτο της ημέρας:

Ένας πέθανε απ' το πολύ σπανάκι ,οπότε μαζεύτηκαν όλοι στη κηδεία του και μονολογούσαν "πω....πω πάει"

Link to comment
Share on other sites

Για να κανω λιγο το συνηγορο του διαβολου,μιας και εχω μηχανη αλλα σιγουρα δεν την αραζω ετσι...

που ακριβως θελετε να τις βαζουν?

αν τη βαλω αναμεσα στα αυτοκινητα μου τη ριχνουν κατω οπως ξεπαρκαρουν,φευγουν και αντε γεια η μηχανη

αν τη βαλω οπως λεει ο κοκ δηλαδη παραλληλα με το πεζοδρομιο,ειμαι ελληναρας

αν τη βαλω στο πεζοδρομιο ενοχλω

στους απειροεαχιστους χωρους παρκινγκ μηχανης βαζουν αυτοκινητα...

προσωπικα οταν παω καπου προσπαθω να τη βαζω πανω στο πεζοδρομιο αλλα τουλαχιστον να μην ενοχλω,δηλαδη να εχει επαρκη χωρο να περασει το οτιδηποτε

παίκτη δεν διαφωνώ μαζί σου...διαφωνώ με το συγκεκριμένο τρόπο ο οποίος είναι ξεκάθαρα για να πιάσει θέση για το αμάξι που θα παρκάρει σε μισή μια ώρα..

για μένα το πιο σωστό είναι διαγώνια και να πιάνει μισό smart χώρο..

επίσης αυτοί που σε χτυπάνε και φεύγουν, είναι επίσης ελληνάρες...τι να πεις..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.