Jump to content




DJD

Recommended Posts

Υπομονή. Όλο και κάποιο αδέσποτο κάρμα θα σου γυρίσει κάποια στιγμή... :flower:

Είναι το 4ο πρόβλημα που μου σκάει μέσα σε δύο βδομάδες. Αν γυρίσει μετά απο τα στραβά για να πατσίσει θα πρέπει να είναι το lotto jackpot χωρίς να παίξω.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ καιρό ήπια redbull στις 8 το βράδυ, πάω να την πέσω στο κρεβάτι αλλά με βλέπω να στριφογυρνάω μέχρι τις 5 το πρωί (δε πίνω και καφέ οπότε η καφείνη που χει μεσα θα κανει παρτυ μαζι μου :p)

Καληνύχτα αστρομπάλε :p

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ καιρό ήπια redbull στις 8 το βράδυ, πάω να την πέσω στο κρεβάτι αλλά με βλέπω να στριφογυρνάω μέχρι τις 5 το πρωί (δε πίνω και καφέ οπότε η καφείνη που χει μεσα θα κανει παρτυ μαζι μου :p)

Καληνύχτα αστρομπάλε :p

Γιατί το έκανες αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ καιρό ήπια redbull στις 8 το βράδυ, πάω να την πέσω στο κρεβάτι αλλά με βλέπω να στριφογυρνάω μέχρι τις 5 το πρωί (δε πίνω και καφέ οπότε η καφείνη που χει μεσα θα κανει παρτυ μαζι μου :p)

Καληνύχτα αστρομπάλε :p

Μιας και θα μείνεις όρθιος το βράδυ πρόσεχε το Λάμπη όσο θα κοιμάμαι :p

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ καιρό ήπια redbull στις 8 το βράδυ, πάω να την πέσω στο κρεβάτι αλλά με βλέπω να στριφογυρνάω μέχρι τις 5 το πρωί (δε πίνω και καφέ οπότε η καφείνη που χει μεσα θα κανει παρτυ μαζι μου :p)

Καληνύχτα αστρομπάλε :p

επιτέλους, άλλος ένας ενήλιξ που δεν πίνει γκαϊφέ. Είχα αρχίσει να νιώθω πολύ περίεργος.

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο 37 ώρες σερί στο πόδι πρέπει να πιω και γω ένα red bull? :p

edit: Πωωωωωωωωωω όχι red bull μία στο κεφάλι χρειάζομαι!!!

Εστειλα ένα μέιλ ευτυχώς είναι και φίλος αυτός αλλά πωπωπωπωπω

Ήθελα να γράψω:

Και που στο καλό μπλα μπλα

και γράφω

Και π0υτσ0 καλό μπλα μπλα :tw:

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Έγινε επεξεργασία από karmen1983
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο 37 ώρες σερί στο πόδι πρέπει να πιω και γω ένα red bull? :p

edit: Πωωωωωωωωωω όχι red bull μία στο κεφάλι χρειάζομαι!!!

Εστειλα ένα μέιλ ευτυχώς είναι και φίλος αυτός αλλά πωπωπωπωπω

Ήθελα να γράψω:

Και που στο καλό μπλα μπλα

και γράφω

Και π0υτσ0 καλό μπλα μπλα :tw:

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Άραγε κοιμήθηκε σήμερα ο φίλος σου ή τον βασανίζανε οι σκέψεις?

Link to comment
Share on other sites

Τα "διαμάντια" που βγαίνουν από τα δάχτυλά μας, είναι μερικές φορές Απίστευτα!

Ευτυχώς τις περισσότερες φορές συναντούν την κατανόηση και απλά "βγάζουν γέλιο".

Εγώ, λόγω "τυφλού συστήματος", συνεπικουρούντων και των "αρθριτικών", συχνά πυκνά βγάζω διαμάντια!:computer:

Κλασικό -όχι βεβαίως του βεληνεκούς της φίλης μας :no: - είναι αντί του "τι κάνεις;" το :

"Τι κλάνεις;" :laughing:

Να είμαστε καλά!:T:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.