Jump to content




DJD

Recommended Posts

παω πολεοδομια , να επικυρωσω ακριβες αντιγραφο απο οικοδομικη αδεια

μου λεει, θα πας στο αρχειο να φερεις την πρωτοτυπη.

παω βλεπω χαρτι, απο εξω, 9.30 με 13.30...

η ωρα ηταν 13.00 ακριβως.

παω ξανα στην αλλη, της λεω οτι δεν ειναι κανεις.

μου δειχνει ενα υπηρεσιακο σημειωμα, οτι μολις το εφερε και λειπει...

αυριο ξανα παλι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αντίθετα πήρα τηλέφωνο την πολεοδομία Μεγάρων, για να τους επισκευθώ αύριο να πάρω κάτι στοιχεία για ένα γεωτεμάχιο και ο πολύ ευγενικός κύριος προσφέρθηκε να μου πει αυτά που χρειάζομαι από το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς στο guitar pro πως μπορώ να έχω αλλες ταχυτητες εκτός απο τις 0.25, .50, .75 & 1.

Θελω να εχω ενδιαμεσες τιμες γιατί οταν το αλλαζω απο .50 σε .75 δε το προλαβαινω καθόλου.Tempo αμα αλλαξω δεν αλλαζει τπτ.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παω πολεοδομια , να επικυρωσω ακριβες αντιγραφο απο οικοδομικη αδεια

μου λεει, θα πας στο αρχειο να φερεις την πρωτοτυπη.

παω βλεπω χαρτι, απο εξω, 9.30 με 13.30...

η ωρα ηταν 13.00 ακριβως.

παω ξανα στην αλλη, της λεω οτι δεν ειναι κανεις.

μου δειχνει ενα υπηρεσιακο σημειωμα, οτι μολις το εφερε και λειπει...

αυριο ξανα παλι...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ET4-amvedcU]Ημισκουμπρια-Δημοσιο for ever - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

μαμάει! Έχω μια Hercules, αλλά αν έπαιρνα άλλη τώρα, θα επέλεγα Numark και συγκεκριμένα αυτή:

iDJ Pro Professional DJ Controller for iPad | Numark - Cutting-edge professional DJ equipment

εγω ξεκιναω απο το 0, αυτη που δειχνεις πρεπει να ειναι λιγο ακριβη... :p

Link to comment
Share on other sites

εγω ξεκιναω απο το 0, αυτη που δειχνεις πρεπει να ειναι λιγο ακριβη...

Ακριβή όχι, αλλά δεν είναι και φθηνή. Νομίζω είχε κάτω από 300€. Απλά, αν φυσικά έχεις iPad*, είναι σε εντελώς διαφορετικό επίπεδο.

*βρίσκεις το 1 με 200€ μεταχείρω

Link to comment
Share on other sites

Μαμώ την τύχη μου. Κάνω εξυπηρέτηση πελάτη και παίρνω laptop σπίτι να το κοιτάξω το ΣΚ. Να του το παραδώσω Παρασκευή. Με παίρνει τηλ στις 4 το μεσημέρι, θέλω το laptop αύριο φεύγω. Αφού κανόνισα και να βρεθούμε αργά το βράδυ φεύγωντας απο το γραφείο αυτός και αφού μπώ επιτέλους σπίτι εγώ.

Πιάνω την τσάντα που ήταν το laptop μέσα σηκώνομαι και πάω να την κλείσω φεύγωντας απο το δωμάτιο και......

φεύγει μέσα απο την τσάντα και σκάει κάτω. Το laptop σμπαράλια και η οθόνη δεν δίνει σήμα ούτε σε εξωτερική οθόνη.

Αντί για χάρη καινούργιο laptop θα του πάρω τελικά.

ΜΑΜΩ ΤΗΝ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ. ΜΑΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ. ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΚΑΤΑΡΑΣΤΗΚΕ.

Μετά σου λένε κάνε το καλό και ρίξτο στο γιαλό. Βρε δε ξανακάνω διευκόλυνση σε κανέναν με τέτοια μούτζα που κουβαλάω.

Link to comment
Share on other sites

Μετά σου λένε κάνε το καλό και ρίξτο στο γιαλό. Βρε δε ξανακάνω διευκόλυνση σε κανέναν με τέτοια μούτζα που κουβαλάω.

Υπομονή. Όλο και κάποιο αδέσποτο κάρμα θα σου γυρίσει κάποια στιγμή... :flower:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.