Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μιλάγανε και κλαιγόντουσαν ("Κάνει ΚΡΥΟ!!", "Χειμώνιασε γρήγορα").. Πως δεν μιλάγανε?

Εννοούσα μηνύματα του στυλ "Παρτε τα βόρειοι εδώ έχει ήλιο να να νανα να" :innocent:

Αλλά ναι όντως έλεγαν για πετρέλαια, ξυλόσομπες κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη βδομάδα όταν είχαμε 13 και 14 βαθμούς δε μίλαγε κανείς :p
Μιλάγανε και κλαιγόντουσαν ("Κάνει ΚΡΥΟ!!", "Χειμώνιασε γρήγορα").. Πως δεν μιλάγανε?

Σιγά το κρύο που έκανε στην Αθήνα. Οι περισσότεροι ακόμα με κοντομάνικα κυκλοφορούμε. Εγώ έβαλα μια ζακέτα (όχι επειδή το είπε η μάνα μου :p) την Τρίτη το πρωί με τις βροχές, επειδή μένω εκτός Αθηνών και στις 7:30 που βγαίνω έξω ακόμα δεν έχει βγει καλά καλά ο ήλιος. Εδώ την Παρασκευή είχαμε αναμμένο το a/c στη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

δεν φτάνει που κάνει ζέστη,έχει και κουνούπια γμτ :crazy:

εσύ (ξέρεις ποιος) αν δεν κερδίσεις και αυτήν την φορά να πας να κάνεις παρέα στον φραγμα :hehe:

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

δεν φτάνει που κάνει ζέστη,έχει και κουνούπια γμτ :crazy:

Εγω εκεινο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι ποιοι αναψαν τζακι κυριακατικα.Kαι που εε??Που να ειμασταν σε κανενα βουνο πιο βορεια.

Ελπιζω να μαμα___νε γιατι αλλιως δε μπορω να το εξηγησω.:p

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα αστεία τα έκανα όταν ήμουν 17 χρονών ρε...

Έντιτ

Μου την σπάει που η AMD αποφάσισε να αλλάξει τον τρόπο που ονομάζει τις νέες κάρτες τις.

Είμασταν στην σειρά HD7000, ποιο πριν ήταν η HD6000, η HD5000, η HD4000 και η HD3000, σειρά έχει η HD8000, τι είναι τα R7, R9; Συνέχεια της Yamaha R1 και R6?

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.