Jump to content




DJD

Recommended Posts

Θα φτιάξω δευτερο account στο thelab, θα το ονομάσω "42 others" και θα κάνω like σε όσα ποστ μου έχουν μόνο 2-3 likes.
Κάθε μέλος του TheLab.gr έχει το δικαίωμα να διατηρεί έναν μόνο λογαριασμό πρόσβασης. Στην περίπτωση που επιβεβαιωθεί παράβαση θα απαγορευτεί η είσόδος σε όλα τα usernames του παραβάτη χρήστη.

l1GlbEq.gif
Link to comment
Share on other sites

Το gif της παράθεσης, αυτό που πόσταρε ο astro πιό πάνω εννοώ, δείχνει να είναι από κάποια άκυρη ταινία ή κάτι τέτοιο..

Αυτό εννοώ :

l1GlbEq.gif

ΕDIT : Found it!

[ame]

[/ame]
About

Chris Christmas Rodriguez is a fictional character starring in a series of commercials produced by

Argentine directors Carlos Bayala and Gabriela Scardaccione for London-based ad agency Mother.

Έγινε επεξεργασία από felix
Link to comment
Share on other sites

YES!!!!

a_YsvKKxN1.png

Για όποιον δεν κατάλαβε, εγώ ένα αστείο πέταξα στο ΠΟΘ, δεν έφτιαξα δευτερο account, κάποιος/α άλλος/η έφτιαξε, τρόλλαρε, και έφαγα εγώ το ban.

Μίλησα με τον Αστρολάβο και λύθηκε η παρεξήγηση.

On a side note, αν φας φορουμ ban, δεν μπορείς καν να κάνεις logout και να μπεις σαν visitor!

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

YES!!!!

a_414zm3bw.png

Για όποιον δεν κατάλαβε, εγώ ένα αστείο πέταξα στο ΠΟΘ, δεν έφτιαξα δευτερο account, κάποιος/α άλλος/η έφτιαξε, τρόλλαρε, και έφαγα εγώ το ban.

Μίλησα με τον Αστρολάβο και λύθηκε η παρεξήγηση.

On a side note, αν φας φορουμ ban, δεν μπορείς καν να κάνεις logout και να μπεις σαν visitor!

Aυτο(την εικονα) παντως μπορεις να το βαλεις υπογραφη και θα εχεις free getaway red card την επομενη φορα :p

λολ για την φαση..

Link to comment
Share on other sites

YES!!!!

a_414zm3bw.png

Για όποιον δεν κατάλαβε, εγώ ένα αστείο πέταξα στο ΠΟΘ, δεν έφτιαξα δευτερο account, κάποιος/α άλλος/η έφτιαξε, τρόλλαρε, και έφαγα εγώ το ban.

Μίλησα με τον Αστρολάβο και λύθηκε η παρεξήγηση.

On a side note, αν φας φορουμ ban, δεν μπορείς καν να κάνεις logout και να μπεις σαν visitor!

ozecd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eίναι καλό, αλλά δυστυχώς μόνο στην Κρήτη είδα να γίνεται κάτι (και αυτό επειδή ξέρω πολλά άτομα από την Ιατρική Κρήτης) το βάζω εδώ για να το δουν πολλοί..

http://www.restartaheart.eu/

https://www.facebook.com/events/650312931695900/

Για τους μη έχοντες FB

Τετάρτη, 16 Οκτωβρίου 2013

από τις 12:00 π.μ. μέχρι τις 3:00 μ.μ. UTC+03

Ροτόντα (δίπλα στο αναγνωστήριο) Τμήμα Φυσικής - Πανεπιστήμιο Κρήτης

Ας σώσουμε πάνω από 100.000 ζωές!

Κάθε χρόνο, περίπου 350.000 Ευρωπαίοι γίνονται θύματα εξωνοσοκομειακής καρδιακής ανακοπής (out-of-hospital cardiac arrest - OHCA). Αυτό μπορεί να συμβεί οπουδήποτε, για παράδειγμα στο δρόμο, στην δουλειά, κατά την άσκηση ή κατά τη διάρκεια οποιασδήποτε άλλης εντατικής ασχολίας. Η μεγαλύτερη πλειοψηφία συμβαίνει στο σπίτι. Προς το παρών, λιγότερο από 1 στα 10 θύματα επιβιώνουν. Η εφαρμογή καρδιοαναπνευστικής αναζωογόνησης (ΚΑΡΠΑ) από τους παρευρισκόμενους αυξάνει την επιβίωση 2-3 φορές περίπου, ωστόσο σήμερα παρέχεται μόνο σε 1 από τις 5 περιπτώσεις εξωνοσοκομειακή καρδιακής ανακοπής. Αυξάνοντας αυτό το ποσοστό, εφαρμογής καρδιοαναπνευστικής αναζωογόνησης (ΚΑΡΠΑ) από τους παρευρισκόμενους, μπορούμε να σώσουμε

πάνω από 100.000 ζωές το χρόνο στην Ευρώπη.

Διοργάνωση:

Ελληνικό Συμβούλιο Εκπαίδευσης στην Αναζωογόνηση (ΕΣΕΑΝ)

Εργαστήριο Αναζωογόνησης, Τμήματος Ιατρικής Πανεπιστημίου Κρήτης

e-mail: blsilsals@gmail.com

Αναγνωρισμένο εκπαιδευτικό κέντρο

του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου Αναζωογόνησης

European Resuscitation Council – ERC

www.erc.edu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.