Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ελλάδα/EU τιμή ic 6,5€/each

Ebay 4.5€ τα 5 :fist:

ic

(δεν βάζω ερωτηματικό, ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ!!! :hehe: )

Ψιλό σχετικό. Ανακάλυψα δύο μαγαζάκια στο bestprice.gr που δεν υπάρχουν στο skroutz. Logintech, vfm. Οι κατάλογοί τους θυμίζουν ebay, αν όχι τόσο στις τιμές, τουλάχιστον στο είδος και το πλήθος των προϊόντων. Το logintech το δοκίμασα με κάτι ανεμιστηράκια. Μια χαρά. Υποθέτω υπάρχουν και πολλά άλλα με τεράστιο κατάλογο προϊόντων που συνήθως δεν βλέπεις αλλού (π.χ. κύκλωμα κάμερας για iphone) και απλά ανακάλυψα τον τροχό, αλλά είπα να το ποστάρω για όποιον ενδιαφέρεται.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Ψιλό σχετικό. Ανακάλυψα δύο μαγαζάκια στο bestprice.gr που δεν υπάρχουν στο skroutz. Logintech, vfm. Οι κατάλογοί τους θυμίζουν ebay, αν όχι τόσο στις τιμές, τουλάχιστον στο είδος και το πλήθος των προϊόντων. Το logintech το δοκίμασα με κάτι ανεμιστηράκια. Μια χαρά. Υποθέτω υπάρχουν και πολλά άλλα με τεράστιο κατάλογο προϊόντων που συνήθως δεν βλέπεις αλλού (π.χ. κύκλωμα κάμερας για iphone) και απλά ανακάλυψα τον τροχό, αλλά είπα να το ποστάρω για όποιον ενδιαφέρεται.

ಠ_ಠ

Τι - Που - Πόσο

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, αλλά φαντάζεσαι κάθε φορά που κάποιος ανακαλύπτει ένα μαγαζί όπως ο ....Κωστόβολος να ανοίγει thread?

Σε τέτοια μικροπράγματα έχω μαύρα μεσάνυχτα και κάτι που είναι σε μια από τις 2-3 γνωστότερες μηχανές αναζήτησης τιμών στην Ελλάδα υποθέτεις ότι είσαι από τους τελευταίους που το ανακαλύπτουν.

Στην περίπτωση του [MENTION=9381]papajim[/MENTION] μάλλον ποιο ενδιαφέρον θα έχει το genieshop που το ανακάλυψα σήμερα - πολύ ωραίο και το bestprice που σου δίνει την δυνατότητα να βρεις προϊόντα που υπάρχουν σε ένα συγκεκριμένο κατάστημα Προϊόντα από το genieshop.gr (Ταξινόμηση: Φθηνότερα) - BestPrice.gr)

Από εκεί και πέρα καλές είναι οι δικαιολογίες, καλύτερο όμως είναι αυτό

http://www.thelab.gr/1063565965-post28.html

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς θέλουμε. Μαγαζί και thread.

Ναι αλλά δεν βλέπω likes. Δεν το ξέρεις ότι τα likes είναι σαν το οξυγόνο?

.....I can't breathe.........I CAN'T BREATHEEEEEEEEEEEEEEEE.................HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

:jester:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά για τα μαγαζιά αυτά δεν έχω άποψη, για το Logintech μια μικρή αγορά δεν μπορεί να αποτελεί τεκμηριωμένη άποψη, οπότε δεν έχει νόημα το άνοιγμα thread.

Μια γενικότερη όμως αναφορά στο bestprice, που δεν είναι μαγαζί, αν και σε έναν βαθμό προσπαθεί να το παίξει ως ενδιάμεσος συνδετικός κρίκος των μαγαζιών που έχει στον κατάλογό του (click) θεωρώ ότι έχει περισσότερο νόημα μιας και εκεί θα υπάρχουν και άλλα μαγαζιά, άγνωστα σε εμένα και αυτούς που κοιτάνε μόνο στο skroutz (ανέβασε τιμές το skroutz και κατέληξε να είναι περιοριστικός παράγοντας σε κάποιες περιπτώσεις).

Για αυτό και δεν άνοιξα thread αλλά έκανα απλά ένα post στο "Χρήσιμα Links"

Καταπληκτικός ο Scott...

Link to comment
Share on other sites

Το νέο μου συμβόλαιο με την Orange

2000 λεπτα 2000 SMS σε Orange

Κάποια λεπτά international κινητά και άλλα δίκτυα Ρουμανίας

3GB data και μετά από αυτά απλά μου μειώνουν την ταχύτητα

14ε το μήνα για 1 χρόνο. Για περισσότερα χρόνια μου έκαναν καλύτερη τιμή αλλά δεν ήθελα

Link to comment
Share on other sites

Το νέο μου συμβόλαιο με την Orange

2000 λεπτα 2000 SMS σε Orange

Κάποια λεπτά international κινητά και άλλα δίκτυα Ρουμανίας

3GB data και μετά από αυτά απλά μου μειώνουν την ταχύτητα

14ε το μήνα για 1 χρόνο. Για περισσότερα χρόνια μου έκαναν καλύτερη τιμή αλλά δεν ήθελα

για να έχει αξία ένα συμβόλαιο σαν αυτό, χρειάζεται να έχουν πολλοί orange.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.