Jump to content




DJD

Recommended Posts

Το πρωτο μονοψηφιο

Low Temperature 9.8°C at 7:52

Νωρις μου φανηκε...συνηθως απο νοεμβρη κρυωνα :p

edit

και απλα για την κουβεντα χθες περι υγρασιας...(μεγιστες ελαχιστες ανα μηνα).

(αμα βρειτε κατω απο 11% υγρασια μου λετε :p)

testvuevp2humidity2012.PNG

Έγινε επεξεργασία από ΝTG
Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο μονοψηφιο

Low Temperature 9.8°C at 7:52

Νωρις μου φανηκε...συνηθως απο νοεμβρη κρυωνα :p

Κάποιοι λέγανε ότι τα "Μερομήνια" δείξανε ότι ο χειμώνας που έρχεται θα μας "πάρει παραμάζωμα!!"

Ίδωμεν και είμαι χωρίς πετρέλαιο και το πετρέλαιο έχει 1+ :rant:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο Made in China είναι το AliExpress ρε φουστη μου; (ρητορική ερώτηση είναι Άστρο. Δεν πιάνετε για κανονική :p )

Μου ήρθε newsletter με θέμα "Alexandros, Shop best-selling tablet on AliExpress" και μέσα έχει μόνο παρελκόμενα των tablets :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο Made in China είναι το AliExpress ρε φουστη μου; (ρητορική ερώτηση είναι Άστρο. Δεν πιάνετε για κανονική :p )

Μου ήρθε newsletter με θέμα "Alexandros, Shop best-selling tablet on AliExpress" και μέσα έχει μόνο παρελκόμενα των tablets :rolleyes:

Aliexpress = κινέζικο ebay :-)

Sent from my Galaxy Nexus

Link to comment
Share on other sites

και τελικά οι φίλοι μου αποφάσισαν να μου κάνουν δώρο ένα Lumia 820... η πλάκα είναι ότι με παίρνει το courier Να μου πει ότι σε 5 λεπτά θα είναι στον χώρο που δουλεύω αλλά εγώ ήμουν σπίτι και μόλις είχα βάλει την τοστιέρα να ψήσω φαγητό...

Άρων άρων στη δουλειά και η τοστιέρα έμεινε στην πρίζα...ευτυχώς δεν καήκαμε...

Αν οι φίλοι σου ψάχνουν φίλους, άνοιξε μια λίστα να σου δηλώνουμε στοιχεία. Να βγάλεις και το κατιτίς σου. :)

Link to comment
Share on other sites

βαριέμαι και δεν εμφανίζεται κανένα χοτ ποστ να χαλαρώσουμε και μεις Σάββατο βράδυ

χάθηκε να βρεθεί ένας να μας προσφέρει νέους τρόπους να αυξήσουμε το εισόδημά μας;

συμβιβάζομαι και με λοου τρολαρισμα :dots:

Link to comment
Share on other sites

βαριέμαι και δεν εμφανίζεται κανένα χοτ ποστ να χαλαρώσουμε και μεις Σάββατο βράδυ

χάθηκε να βρεθεί ένας να μας προσφέρει νέους τρόπους να αυξήσουμε το εισόδημά μας;

συμβιβάζομαι και με λοου τρολαρισμα :dots:

τελικά πήρα π1πα :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.