Jump to content




DJD

Recommended Posts

Όταν ζήτησα άλλη φορά αν μπορούν να ενημερώνουν λίγο πριν, μου είπαν πως δεν υπάρχει υποδομή γι'αυτό. Να στέλνουν 100 sms με προσφορές όμως, μπορούν!

Όταν ήμουν HOL είχε τύχει 2 φορές να γίνει αυτό και μας ειδοποίησαν με sms. Κακώς δεν έστειλαν.

Στην εταιρεία που είμαι, τα backup των sql και κάτι άλλες εργασίες συντήρησης, 4-5-6 το πρωί τις κάνουμε...

Κατά περίπτωση. Εμείς έχουμε πολλούς πελάτες από Ασία κι έτσι 6 το πρωί είναι ήδη μέσα και δουλεύουν.

Link to comment
Share on other sites

Πράσινη δεν έχουμε. Έχουμε μια pending πολύχρωμη του uNick. Θες να σε βάλουμε και εσένα στην ουρά; :p

Ναι θέλω και μία σε μπεζάκι και μία σε βιολετί. Που κάνω αίτηση; :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι θέλω και μία σε μπεζάκι και μία σε βιολετί. Που κάνω αίτηση; :p

3ο γραφείο αριστερά, εκεί θα πάρεις και αριθμό πρωτοκ@λου...Θα σε εξυπηρετήσει ένας μουσάτος αγριάνθρωπος.:p

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό θα κάνει 41 μέρες να έρθει κι όχι 40... :wassat:

Δε θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά πριν από 1 μήνα, από τον ίδιο πωλητή, είχα το προϊόν σπίτι μου σε λιγότερο από 20 μέρες, οπότε και τώρα κάπου τόσο περιμένω να κάνει.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά πριν από 1 μήνα, από τον ίδιο πωλητή, είχα το προϊών σπίτι μου σε λιγότερο από 20 μέρες, οπότε και τώρα κάπου τόσο περιμένω να κάνει.

Να με απογοητεύσεις; Το αντίθετο. Αποφεύγω αγορές από Κίνα λόγω καθυστερήσεων. Αν αλλάξει αυτό, μόνο καλό θα είναι. Το πρωί μίλαγα με ένα φίλο, και περιμένει κάτι εδώ και 45 μέρες (Hong Kong)

Link to comment
Share on other sites

περιμένω και εγώ δέμα από Κίνα με μεγάλη καθυστέρηση.5 εβδομάδα και έχουμε ακόμα από ότι κατάλαβα.

το παράξενο είναι ότι από τον ίδιο πωλητή σχεδόν το ίδιο δέμα ήρθε σε 16 μέρες

Link to comment
Share on other sites

Κίνα, Κορέα, Γερμανία κλειστές λογω αργίας. Μέγα κωλοβάρεμα στο γραφειο σήμερα...

Τη Γερμανία την ξέρουμε, την Κορέα πες τη βρίσκουμε. Στην Κίνα ήντα διάλε πέφτει σήμερα? (μέρα που είναι :p)

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου είχε κάτι σαβουροφτηνιάρικαπέντε-ένα και παραπονιόταν. Ε λέω, εγώ όταν είμαι στο pc φοράω ακουστικά, οπότε του χάρισα τα δικά μου ηχεία.

Μετά από 2 μέρες κάηκαν τα ακουστικά μου. Και δεν υπάρχει και σάλιο...τη βγάζω τώρα με κάτι JESUSCHRIST trust και δε ξέρω τι είναι μεγαλύτερο βασανιστήριο... Ο ήχος τους ή το πόσο άβολα είναι.

Άντε τώρα να ψάχνω reviews για βολικά sub50$ ακουστικά να τη βγάλουμε 2-3μήνες...

Link to comment
Share on other sites

Η Κινα εχει ελαχιστες αργιες. 2 απο τις βασικες κρατανε 1 εβδομαδα εκαστη. 1-8 Οκτωβριου ειναι η National Day Golden Week και γιορταζουν την επισημη ιδρυση του κρατους.

http://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Week_(China)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.