Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ενα σπάνιο όσο και πανέμορφο φυσικό φαινόμενο αυτή τη στιγμή στον αττικό ουρανό. Αυτοί που πέφτουν από τα σύννεφα επειδή έμαθαν ότι οι χρυσαυγίτες είναι δολοφόνοι, ανακατεύονται με αυτούς που πέφτουν από τα σύννεφα επειδή έμαθαν ότι η δικαιοσύνη δεν είναι ανεξάρτητη, δημιουργώντας μια πανδαισία χρωμάτων.

Οι μετεωρολόγοι, αποκαλούν το φαινόμενο αυτό επιστημονικά «Βροχή από μ@λάκες».

by Yannis Androulidakis

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνω παγκόσμια πρωτοτυπία σαν reviewer ενός site.

Τρώω perma ban

Μαζεύω κάρτες πράσινες κίτρινες κόκκινες

Και τώρα τρώω και thread ban

Next step? :p

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνω παγκόσμια πρωτοτυπία σαν reviewer ενός site.

Τρώω perma ban

Μαζεύω κάρτες πράσινες κίτρινες κόκκινες

Και τώρα τρώω και thread ban

Next step? :p

Kαι κάθομαι και σκάω εγώ;;; Καλήηη είσαι κι εσύ :rofl:

Άσχετο

Μένω ξαφνικά χωρίς Internet σπίτι... όλα κάτω.. παίρνω τη WIND, μετά από 15 λεπτά αναμονή, "ναι ξέρετε κάνουμε εργασίες αναβάθμισης"... ΤΩΡΑ ρε αδερφέ;; ΤΩΡΑ; 1:30 το βράδυ; Κάνε τις 6 το πρωί!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαι κάθομαι και σκάω εγώ;;; Καλήηη είσαι κι εσύ :rofl:

Άσχετο

Μένω ξαφνικά χωρίς Internet σπίτι... όλα κάτω.. παίρνω τη WIND, μετά από 15 λεπτά αναμονή, "ναι ξέρετε κάνουμε εργασίες αναβάθμισης"... ΤΩΡΑ ρε αδερφέ;; ΤΩΡΑ; 1:30 το βράδυ; Κάνε τις 6 το πρωί!!!

Δυστυχώς για εμάς, ο αριθμός των ιντερνετο-ξενύχτηδων είναι μικρότερος από τον αριθμό αυτών που χρειάζονται ίντερνετ το πρωι, οπότε τα Maintenance γίνονται τότε.

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς για εμάς, ο αριθμός των ιντερνετο-ξενύχτηδων είναι μικρότερος από τον αριθμό αυτών που χρειάζονται ίντερνετ το πρωι, οπότε τα Maintenance γίνονται τότε.

Κάποτε είχα μιλήσει με κάποιον από εταιρεία internet και μου είχε πει ότι τα κάνουν συνήθως πρωί πρωί. Βέβαια μπορεί να ήταν κάτι επείγον.

Όταν ζήτησα άλλη φορά αν μπορούν να ενημερώνουν λίγο πριν, μου είπαν πως δεν υπάρχει υποδομή γι'αυτό. Να στέλνουν 100 sms με προσφορές όμως, μπορούν! :whip:

Στην εταιρεία που είμαι, τα backup των sql και κάτι άλλες εργασίες συντήρησης, 4-5-6 το πρωί τις κάνουμε...

Link to comment
Share on other sites

Είναι αναλόγως πότε έχει φόρτο η κάθε εταιρεία. Λιγότερος φόρτος = λιγότεροι επηρεασμένοι χρήστες. Μην συγκρίνεις τις εργασίες σε dslam πχ με το backup.

Και η ΑΤ&Τ στο Αμέρικα 12 με 6 το πρωί κάνει maintenance. Κάτι θα ξέρει :)

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνω παγκόσμια πρωτοτυπία σαν reviewer ενός site.

Τρώω perma ban

Μαζεύω κάρτες πράσινες κίτρινες κόκκινες

Και τώρα τρώω και thread ban

Next step? :p

Πράσινη δεν έχουμε. Έχουμε μια pending πολύχρωμη του uNick. Θες να σε βάλουμε και εσένα στην ουρά; :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.