Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αφου ο σκυλος ειχε κρυωσει και ειχε ακρατεια ουρων

Εκανε ολο το σπιτι καλοκαιρινο, τσισα παντου.

Αφου τον πηγαμε κτηνιατρο...

Αφου κατεβηκα στον μαλακα σπιτονοικοκυρη και τον ξεφτυλισα.

Μου ζηταει να του δινω τα λεφτα νωριτερα γιατι εχει αναγκη.

Δε πα να χεστεις κωλογερε ? περισσοτερο αναγκη απο μενα δεν εχεις ασε τις μαλακιες, μπες στη μερεντε και φυγε αγραμματε.

Αφου η γυναικα εγινε τραυματιας απο ατυχημα με δεντρο ( just dont ask)

Αποφασισαμε στις 9.30 το βραδυ να παμε να παρουμε κρασι απο τα ΟΚ για αν φαμε βραδυνο.

Εκει που ειμαστε στο δρομο ειναι μια τυπισσα και αντι να προσεχει τον σκυλο της ~25-30κιλα μιλαει με μια φιλη της.

Τη ωρα που περναμε διπλα της ο σκυλος της φευγει και επιτηθεται στον μικρο.

Για να μην τον δαγκωσει τον ξεκινησα στα κλοτσιδια (ναι στεναχωρηθηκα, αλλα αν η ερωτηση ειναι "ο σκυλος μου που φοραει φυμοτρο η δικος της που δεν φοραει και της ξεφυγε" σαφεστατα θα απαντησω ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ)

Εφαγε 10 κλοτσιδια, η τυπισσα να μη μπορει να τον μαζεψει φωναζει μη το κλωτσας μη το κλωτσας.

Τι λεεε γαμω τον ανανια σου που δεν θα κλωτσαω μαζεψε το μπασταρδι....

Φτανουμε στα ΟΚ, παιρνω το κρασι και στο δρομο για το σπιτι η σακουλα απλα μου εφυγε απο τα χερια (ναι προφανως το κρασι εσπασε)

Γυρισα σπιτι και ανοιξα ενα γαλλικο που εφερα απο το παρισι....

Ασταδιαλα ναπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα ρε πείτε για τις πίτσες λίγο , 3.5ευρώ έκαναν να ξέρω αν τις πετάξω ή όχι. Άντε και για 1αν μήνα δεν έχει ξανά καλημέρα

Πλέον με τη διάταξη που πέρασε το κράτος θεωρείται "περασμένης ημερομηνίας" οπότε μπορείς να το φας και με το νόμο.:p

Link to comment
Share on other sites

Nexus Tablet και Sony θα τα πουλησω αγγελίες............μαζί με Software updates για waterproof aka iOS 7:P:P:P:P

και τα άλλα θα συνεχίσουν να καταναλώνονται!:pleasantry:άρα έχουμε ισοπαλία!

@Myralis αν παραδώσει πνεύμα το δίκο μου, θα τα βρούμε :p

Έγινε επεξεργασία από tazerom
Link to comment
Share on other sites

Nexus Tablet VS Ρακί 1

Sony Neo V VS Water 1

μέσα σε διάστημα 2 ωρών!......Ωραίοοοοοοοοοος

4234768006_feeling_lucky_xlarge.png

monitor vs πάτωμα = 1

πάνω στην μετακόμιση που έφευγα απο την καταραμένη οδό. φιλαμένη μου την είχε για goodbye

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.