Jump to content




DJD

Recommended Posts

Περασε ενας περιεργος (γυφτουλο-τσιγγανος) και ζηταγε λεφτα γιατι " εχει (παιδι ? δεν ακουσα καλα) με καρκινο " .

Ενας απεναντι βγαινωντας απο το αμαξι του του λεει "δεν εχω" και ο ζητιανος του λεει " ετσι εισαι? ", συνεχίζοντας με την επόμενη οικία της οδου.

Ηρθε και εδω και μιλησε στη γιαγια μου που ηταν εξω (ισογειο) εκεινη την ωρα και βγηκα στο μπαλκονι (1ος οροφος) με ροπαλο στο χερι ρωτώντας τον "αν υπαρχει καποιο προβλημα"

wtf :wassat:

STAY OFF MY LAWN NIGGA

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Περασε ενας περιεργος (γυφτουλο-τσιγγανος) και ζηταγε λεφτα γιατι " εχει (παιδι ? δεν ακουσα καλα) με καρκινο " .

Ενας απεναντι βγαινωντας απο το αμαξι του του λεει "δεν εχω" και ο ζητιανος του λεει " ετσι εισαι? ", συνεχίζοντας με την επόμενη οικία της οδου.

Ηρθε και εδω και μιλησε στη γιαγια μου που ηταν εξω (ισογειο) εκεινη την ωρα και βγηκα στο μπαλκονι (1ος οροφος) με ροπαλο στο χερι ρωτώντας τον "αν υπαρχει καποιο προβλημα"

wtf :wassat:

STAY OFF MY LAWN NIGGA

πηρες και το καταλληλο υφος? :laughing:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=NelBNtNm8l0]Gran Torino - Get Off My Lawn _HD - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Περασε ενας περιεργος (γυφτουλο-τσιγγανος) και ζηταγε λεφτα γιατι " εχει (παιδι ? δεν ακουσα καλα) με καρκινο " .

Ενας απεναντι βγαινωντας απο το αμαξι του του λεει "δεν εχω" και ο ζητιανος του λεει " ετσι εισαι? ", συνεχίζοντας με την επόμενη οικία της οδου.

Ηρθε και εδω και μιλησε στη γιαγια μου που ηταν εξω (ισογειο) εκεινη την ωρα και βγηκα στο μπαλκονι (1ος οροφος) με ροπαλο στο χερι ρωτώντας τον "αν υπαρχει καποιο προβλημα"

wtf :wassat:

STAY OFF MY LAWN NIGGA

bth_watch-out-we-got-a-badass-over-here-meme-1.jpg

:hehe:

Sent from my Galaxy S4, using Tapatalk...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενας τυπας ο οποιος εμαθε το torrent προφανως και λιωνει στις ταινιες.

το θεμα ειναι οτι τις ακουμε και οι υπολοιποι μαζι...τη προηγουμενη βδομαδα εβλεπε αρχοντα,τωρα βλεπει τελευταιο των μοικανων

καλα δε το καταλαβαινει τοσο δυνατα που το εχει οτι ενοχλει?ημαρτον...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα .. Ενώ τα μαθήματα τελικά θα αρχίσουν στις 7/10 εγώ πρέπει να κατέβω την Δευτέρα ,8 το πρωί για να γράψω μάθημα πρώτου εξαμήνου ..Δευτέρα..8 το πρωί..god..

Να μάθεις να λες καλημέρες

i said...

hC922A332

WY3fE.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερεςςςςς :)

1/10/2013 η ομάδα του IEEE Student Branch του ΤΕΙ Καστοριάς θα γιορτάσει την IEEE Day 2013. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει:

Workshops 11.00 – 15.00:

Arduino, Raspberry Pi, MATE Desktop, Drupal, openSUSE & Ubuntu Translate

Presentations 15.00 – 16.00:

- IEEE Xtreme 7.0

- IEEE Student Branch Activities

Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

post-24683-1416077730,3058_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από THANOSJ3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.