Jump to content




DJD

Recommended Posts

βρείτε που φωλιάζουν τα παγώνια

wat? :meeting:

γράφτους στα αμελέτητα σου ( μέχρι ένα βαθμό) πάρε psp. γυμνάσου αν δεν βαριέσαι :p κοιμήσου με κάθε ευκαιρία και ναι ΜΗΝ ΜΕΤΡΑΣ απο τώρα. και όταν θελήσεις να μετρήσεις μέτρα με βδομάδες

Αυτο που μου φαινεται ανυπερβλητο ειναι το να ειμαι ενα μηνα συνεχομενα μακρια απο το σπιτι μου και τη γυναικα μου :suicide: Κατα τα αλλα, οντως τα κανω ολα αυτα και επισης ευχομαι να ειχα παρει μαζι μου ενα tablet... Για το μετρημα δε λεω πολλα επειδη θα κανω 6μηνο και εχω ηδη μεταθεση στην αθηνα :)

Link to comment
Share on other sites

Κάθε επανάσταση στην Ελλάδα διαρκεί από 2 έως 4 εβδομάδες.

Βλέπε αγανακτισμένους, "βουβή οργή, εκκωφαντική σιωπή" για τις πυρκαγιές, πορείες ξύλο βρισιές και κακό κάθε φορά που σκοτώνεται κάποιος, μίζες και τα σχετικά.

Μετά τον μήνα, ZBUTSA MAS. Είναι τουλάχιστον εντυπωσιακό πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Μετά τον μήνα, ZBUTSA MAS. Είναι τουλάχιστον εντυπωσιακό πάντως.

Δε θα έλεγα ότι είναι εντυπωσιακό. Λογικό είναι. Όταν ξεσηκώνεται μια μάζα ανθρώπων, έχει κάποιο κίνητρο. Χρειάζεται όμως έναν ηγέτη να τους κατευθύνει, διαφορετικά είναι απλά ένας όχλος. Δυστυχώς με τη χειραγώγηση που γίνεται εδώ και δεκαετίες, ειδικά στην Παιδεία, οι ηγέτες έχουν εκλείψει ή είναι ήδη αλλοτριωμένοι σε κάποιο κόμμα.

Link to comment
Share on other sites

αστεία πράγματα με το Linux, αστεία έως γελοία. Αν ήταν πιο σύγχρονο το μηχάνημα θα είχαν μπει ήδη τα windows. Κάνω πολλή υπομονή και πολλή προσπάθεια, αλλά δε γίνονται αυτά τα πράγματα... Από το ότι δεν παίζει ο ήχος μέχρι το ότι δεν δέχεται να του αλλάξω ή να προσθέσω search engine στο firefox. Δηλαδή νταξ, το user friendliness τερμάτισε στο κοντέρ και ξανάρχισε από την αρχή...

Link to comment
Share on other sites

αστεία πράγματα με το Linux, αστεία έως γελοία. Αν ήταν πιο σύγχρονο το μηχάνημα θα είχαν μπει ήδη τα windows. Κάνω πολλή υπομονή και πολλή προσπάθεια, αλλά δε γίνονται αυτά τα πράγματα... Από το ότι δεν παίζει ο ήχος μέχρι το ότι δεν δέχεται να του αλλάξω ή να προσθέσω search engine στο firefox. Δηλαδή νταξ, το user friendliness τερμάτισε στο κοντέρ και ξανάρχισε από την αρχή...

Πριν "5" χρόνια δεν έλεγαν για το νέο Ubuntu που το εγκαθιστά και χρησιμοποιεί η γιαγιά σου για πλάκα;

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πριν "5" χρόνια δεν έλεγαν για το νέο Ubuntu που το εγκαθιστά και χρησιμοποιεί η γιαγιά σου για πλάκα;

:hehe:

δεν είναι για σένα αυτά τα πράγματα μικρέ Αλεξ κάτσε στα γουιν και στο πιάνο σου :hehe:

[MENTION=4171]deninho[/MENTION] πόσες κάρτες ήχου έχεις πάνω;2;για κλείσε την onboard από το bios και τρέξε ξανά το alsaconfig από κονσόλα

μπακ αφτερ πρακτις/μερα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.