Jump to content




DJD

Recommended Posts

γράφτους στα αμελέτητα σου ( μέχρι ένα βαθμό) πάρε psp. γυμνάσου αν δεν βαριέσαι :p κοιμήσου με κάθε ευκαιρία και ναι ΜΗΝ ΜΕΤΡΑΣ απο τώρα. και όταν θελήσεις να μετρήσεις μέτρα με βδομάδες

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις λίγο υπομονή (max 2 μέρες) μπορώ να ρωτήσω φίλο που κάνει και έχει uber-ψαχτεί με είδη καπνιστού...

έχω έχω τέλος του μηνα είναι τα γενέθλια

Link to comment
Share on other sites

ρε συ και εγώ ξέρω το skroutz απλά θα θελα να μου πείτε κάτι δοκιμασμένο :p

Κάτι δοκιμασμένο στις πίπες είπες ότι θες;

Σόρρυ, αλλά τετοια έχει πλάκα να τα επαναλαμβάνουμε..

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση στο ΠΟΘ

Λεπόν εντός των ημερών ένας φίλος έχει γενέθλια. Θέλω να του πάρω σαν δώρο μία πίπα*. Διαθέτω μέχρι 50 ευρώ και ψάχνω κατάστημα κεντρικά ή Ραφήνα που είμαι αυτές τις μέρες αν έχετε κάτι υπόψιν. Καμιά πρόταση;

ps *δε θέλω γέλια

dpZ7i.gif

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση στο ΠΟΘ

Λεπόν εντός των ημερών ένας φίλος έχει γενέθλια. Θέλω να του πάρω σαν δώρο μία πίπα*. Διαθέτω μέχρι 50 ευρώ και ψάχνω κατάστημα κεντρικά ή Ραφήνα που είμαι αυτές τις μέρες αν έχετε κάτι υπόψιν. Καμιά πρόταση;

ps *δε θέλω γέλια

Εννοείται ότι δεν κατάφερα να φτάσω στην παραπομπή πριν γελάσω :)

Πάντως θυμάμαι τα παλιά τα χρόνια(ΤΜ) ότι είχε κάποια εξειδικευμένα καταστήματα στο κέντρο / Ομόνοια. Δεν ξέρω αν υπάρχουν ακόμα, εχω καιρό να ασχοληθώ με πίπες για άλλους :devil:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.