Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλημέρα . Θέλω να δω τα χτεσινά ματς του Lol, να μελετήσω για το στοίχημα και να δω τα σημερινά anime.. Αχχ δύσκολη ζωή...

Έκανε ένα play ο Peke στον Alex, άσ' το φίλε....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Επανήλθα μετά από 8 μέρες. Είχα πάει να επισκεφθώ ένα φίλο που έπιασε δουλειά στην Πύλο. Τα πάντα ήταν όμορφα και οι παραλίες εκεί πολύ ωραίες, καθαρές και ήσυχες (όχι απαραίτητα καλό, μόνο ζευγάρια συνταξιούχων Γερμανών έκαναν ακόμα διακοπές). Πήγαμε Γιάλοβα, Βοιδοκοιλιά, Πετροχώρι, Ρωμανό, Μάτι-Χρυσή Ακτή, Μεθώνη και Φοινικούντα.

Δεν έχει internet ακόμα, οπότε 8 μέρες αποτοξίνωση! Πάντως, για 8 μέρες, λίγο γράψατε στο ΠΟΘ.

Τι κάνουμε στην Αθήνα ωρέεεε? Φαντάζομαι τι μαμάτες θα είναι οι παραλίες αυτή την εποχή...

Ναι!! Είναι!!

Εκεί πήγα την περασμένη Κυριακή.

attachment.php?attachmentid=58270&stc=1&d=1379844312

post-4802-1416077718,9108_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε Γιάλοβα, Βοιδοκοιλιά, Πετροχώρι, Ρωμανό, Μάτι-Χρυσή Ακτή, Μεθώνη και Φοινικούντα.

Η φωτό από Βοιδοκοιλιά έτσι? Αναμένουμε και άλλες, καθώς και γουρνοπούλες.:D

Link to comment
Share on other sites

Από εκεί τα βγάζει. Εσείς είστε... παράπλευρες απώλειες.

Στην Αθήνα, που ανέφερε ο τύπος, θα είχε ήδη βάλει λουκέτο. Βέβαια στην Αθήνα ίσως να έπαιζε και με άλλη λογική, να μην βάραγε στο ψαχνό.

Link to comment
Share on other sites

-Εδώ δεν είναι Αθήνα.

ποσες φορες το εχω φαει αυτο...

Για να λεμε και του στραβου το δικιο και στην ιταλια (τουριστικες περιοχες) πχ ετσι ειναι με τις πιτσες. (οχι ακριβως αλλα δινεις 20 ευρω για ενα κομματι πχ)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα θα μου εξηγήσετε γιατί την έχετε συνηθίσει θηλυκιά; Δεν είναι ρητορική η ερώτηση.

Εγώ όταν ακούω γουρουνόπουλο σκέφτομαι ψητό γουρουνάκι.

<Μην ανοίξετε αν έχετε πρόβλημα να βλέπετε ολόκληρα ζώα ψητά...>

20111204-suckling-pig-11-560px-thumb-500xauto-203472.jpg

Όταν ακούω γουρουνοπούλα σκέφτομαι σκρόφα -όχι τη βρισιά, την ορίτζιναλ.

seven-teet-hog.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.