Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δε με πάει το Linux, το καταλαβαίνω, αλλά τι ηλίθια ιδέα ήταν αυτή από τους δημιουργούς του mint linux να πρέπει να μπουτάρει το livecd (μιλάμε για πάνω από 25 λεπτά) για να κάνω εγκατάσταση μία διανομή που υποτίθεται ότι είναι για αργοκαρούτες; φορ φακ'ς σεικ δηλαδή

Link to comment
Share on other sites

Δε με πάει το Linux, το καταλαβαίνω, αλλά τι ηλίθια ιδέα ήταν αυτή από τους δημιουργούς του mint linux να πρέπει να μπουτάρει το livecd (μιλάμε για πάνω από 25 λεπτά) για να κάνω εγκατάσταση μία διανομή που υποτίθεται ότι είναι για αργοκαρούτες; φορ φακ'ς σεικ δηλαδή

το drive είναι οκ; πολλά τα 25 λεπτά

Link to comment
Share on other sites

laptop 9 ετών είναι με έναν dothan 1.7ghz, και που επί μία 3-4ετία βάραγε συνεχόμενα 24ωρα ανοικτό, τι περιμένεις; :p

Αυτό που σχολίαζα, όμως, δεν είναι αυτό, αλλά ότι δεν έχει καμία απολύτως λογική να σε υποχρεώνει να κάνεις boot τη Live διανομή, προκειμένου να εγκαταστήσεις το λειτουργικό. Ζορίζεις άδικα το μηχάνημα...

fedora 16 εγκαταστάθηκε μια χαρά, άρα δεν παίζει θέμα με δίσκο.

Link to comment
Share on other sites

άρχισαν να ανάβουν από τώρα τζάκια-ξυλόσομπες-δενξερωγωτι... Αλίμονο στα πνευμόνια μας αν αρχίζουν από τώρα...

Τι θερμοκρασίες έχετε :-O ΄Με 28 βαθμούς στην Αθήνα (18 χαμηλότερη στην Πευκη) κρυώνουν;;;;

----------

[ame]

[/ame]

Αφιερωμένο εξαιρετικά σε κάποιους συμφορουμήτες..

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

άρχισαν να ανάβουν από τώρα τζάκια-ξυλόσομπες-δενξερωγωτι... Αλίμονο στα πνευμόνια μας αν αρχίζουν από τώρα...

σε μερικά χρόνια θα το συνηθίσεις όπως συνήθισες το καυσαέριο και δεν σου κάνει κακό

Link to comment
Share on other sites

ποιος σου είπε ότι το συνήθισα το καυσαέριο; και ποιος σου είπε ότι δε μου (μας) κάνει κακό;

Myralis, κι εμένα αυτό μου έκανε εντύπωση. Με σορτσάκι και κοντομάνικο και έσκαγα, και αυτοί άναψαν τζάκι. Βέβαια, δεν είμαι χαρακτηριστικό παράδειγμα φυσιολογικού ανθρώπου :p

Link to comment
Share on other sites

Myralis, κι εμένα αυτό μου έκανε εντύπωση. Με σορτσάκι και κοντομάνικο και έσκαγα, και αυτοί άναψαν τζάκι. Βέβαια, δεν είμαι χαρακτηριστικό παράδειγμα φυσιολογικού ανθρώπου :p

Μπορεί να το έκαναν "για το καλό", ή για να ψήσουν τίποτα (αν ήταν μόνο ένα σπίτι). Βέβαια αν έψηναν σε ξύλα εμποτισμένα με μπογιές και χημικά όπως πέρσι, έκαναν πολύ κακό στους εαυτούς τους.

Link to comment
Share on other sites

τα τρολλ είναι σαν τα οικόσιτα ζώα: τα ταΐζεις για να τα σφάξεις αργότερα :p

ναι ε,κοίτα ποιοι σε κλικαρανε 3 ουλτραΜΕΓΚΑ τρολλς(αστρο,νικοΛακις,νανος) και 4 2ης κατηγορίας(Υτρολ,Ζεροτρολ,Ντιγκιτρολ,ΡασερΤρολ) :haha:

^^^^^

στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.