Jump to content




DJD

Recommended Posts

τελικά σηκώθηκα να κάνω καφέ, αλλα από την νύστα μου, έβαλα το γάλα πριν τον χτυπήσω.. οποτε βγήκε σκ@τά ο αφρός :(

btw χθες την ώρα που ήμουν στο γραφείο, άρχισαν να σκάνε δακρυγόνα μισό τετράγωνο πιο κάτω... πάλι καλά μ' έκοψε μόλις άκουσα τις εκρήξεις να κλείσω τα παράθυρα...

...όπως φάνηκε σήμερα, δεν το σκέφτηκαν πολύ αυτό, οποτε σήμερα η μέρα είναι επίσημα ανακηρυγμένη ως μέρα του φτερνίσματος και drama queens

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

Ρε γ@μώτο, αυτό το πράγμα δεν θα το καταλάβω ποτε...

...παίρνει ο άλλος mac επειδή είναι ((πιο βολικό και κάνει την δουλειά του πιο απλά))...

...και μετά τον βλέπεις να είναι με windows σε virtual machine, και το 70% τις δουλειάς του να το κάνει εκεί, με τα όσα draw back έχει το να δουλεύεις σε virtual machine windows, με πετσοκομμένα resources.

τι σκ@τά? όλοι απόγονοι του macgyver είναι?

Link to comment
Share on other sites

Ρε γ@μώτο, αυτό το πράγμα δεν θα το καταλάβω ποτε...

...παίρνει ο άλλος mac επειδή είναι ((πιο βολικό και κάνει την δουλειά του πιο απλά))...

...και μετά τον βλέπεις να είναι με windows σε virtual machine, και το 70% τις δουλειάς του να το κάνει εκεί, με τα όσα draw back έχει το να δουλεύεις σε virtual machine windows, με πετσοκομμένα resources.

τι σκ@τά? όλοι απόγονοι του macgyver είναι?

O Μαγκάιβερ θα τα έβαζε dual boot. :p

Link to comment
Share on other sites

Έχω εδω και περιπου 2 χρονια σύνδεση Cosmote στο Απεριόριστα 35. Ξαφνικα με παίρνουν απο Voda και μου κανουν αχτυπητη προσφορά στο RED 1, 30€ τελική τιμη. Κυρία η κοπέλα που μιλήσαμε, ευγενέστατη και εξυπηρετικότατη. Συμφωνώ, υπογράφω το συμβόλαιο, έρχεται ο courier και παραδίδει τις SIM. Με ενημερωνουν οτι Τρίτη γυρναω στο δικτυο τους. Ολα οκ μέχρι εδω.

Σήμερα χτυπαει το κινητο και ειναι μια αγενεστατη κοπέλα απο την Cosmote η οποία νομιζε οτι μου κανει κάποιου ειδους χάρη και μου κανει αντιπροταση το ιδιο συμβόλαιο για να παραμεινω στο δικτυο με τιμη 27€. Με βολευε οχι τοσο για τα 3€ αλλα γιατι οριακά εχω καλυτερο 3G. Μου εξηγει τι πρεπει να κανω (να στείλω fax) και την ενημερώνω οτι δεν εχω προσβαση σήμερα σε καποιο fax και αν γίνεται να το στείλω αυριο πρωι. Κοφτά κοφτά η δεσποινίς με ενημερώνει οτι "οχι κύριε δεν καταλαβατε πρέπει να γινει αμεσα αυτο" με επιτακτικό υφος και ακρως εριστικά.

Και ρωταω τωρα εγω... Κοστολογείτε η ευγενεια 3€; Έχασε η Cosmote εναν πελάτη η κέρδισε εναν η Vodafone;

Εμένα μου το έδωσαν με 37€ τελική.

Πήρε η γυναίκα μου να αλλάξει το δικό της σε Red1 (είχαμε ακριβώς το ίδιο πακέτο πριν, ακριβώς την ίδια ημέρα ενεργοποιημένο) και ενώ κάνει μεγαλύτερο τζίρο από εμένα (εγώ σπάνια περνάω το χρόνο μου) της το δίνουν με 47€...

Για αυτό λέμε ότι δεν πρέπει να υπάρχουν fanboys και να αποφασίζουμε κατά περίπτωση.

Μια ευγενέστατη κοπέλα από Cosmote με πήρε πριν λίγο και μου έδωσε και για τα δύο τηλέφωνα 1500' & 1500 sms & 1500ΜΒ, με 22€ τελική τιμή (σύνολο 44€ και τα δύο).

Link to comment
Share on other sites

Πιθανώς η ίδια ευγενέστατατη κοπέλα πήρε και εμένα πριν κανα 2 ωρο (το τηλέφωνο έληγε σε 8666) αλλά πριν μου προσφέρει οτιδήποτε της είπα ότι έχω καρτοκινητό, βάζω κάθε μήνα 10 ευρώ, τα 300 λεπτά που μου δίνει η vodafone με την ανανέωση δεν καταφέρνω να τα τελειώσω οπότε ενδιαφέρομαι μόνο για κάτι ακόμα οικονομικότερο. ευγενέστατα μου ζήτησε συγνώμη για τον χρόνο μου και το κλείσαμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.