Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τουλάχιστον ο ΟΤΕ σου δίνει μόντεμ/ρούτερ. Άλλοι πάροχοι το ξεχνάνε τελείως :hehe:

Υπερβολές! Εμένα σε 2 μέρες μου έστειλαν το ρούτερ. Τη φορητότητα ξέχασαν, αλλά δε μπορείς να τα έχεις και όλα :)

edit: Τη σούζα θα την έκανε για τη φίλη, όχι για τα 40€ :p

Link to comment
Share on other sites

ναι, εγώ μιλάω για 3 βδομάδες. Είναι επειδή βάλαμε το νέο πακέτο της φόρθνετ (3-πλέει) στο σπίτι της γιαγιάς, οπότε δε χρειάστηκε κανείς το internet, για αυτό δεν το πήραμε χαμπάρι. Αστεία πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

καλα

οσο εμεις καθομαστε και το συζηταμε

ο Πολωνος εχει φυγει με μεγαλοπρεπες burnout

καθοδον εχει γινει μαρτυρας καραμπολας 22 αυτοκινητων μεταξυ αυτων και βυτιου καυσιμων του οποιου τη διαρροη μπαλωσε επιτοπου με λιωμενο ελαστικο που εχει προχειρο κατω απο το φτερο απο το προηγουμενο burnout

εχει φτασει στον προορισμο και ηδη φτιαξει το προβλημα του router,

εχει προλαβει να μυησει την "φιλη" στον κοσμο των backdoor απολαυσεων

και τωρα απολαμβανει καφεδακι του στο μπαλκονι της διαβαζοντας το παρον thread με 50ευρω στην τσεπη

οσο το μηχανημα κατεβαζει updates ωστε σε κανα 10λεπτο να επιστρεψει στο καθιστικο

για δευτερο γυρο ασκησεων εδαφους εδαφους κι ακομα ενα περτικαλι χαρτονομισμα...

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν σήμερα τεχνικοί του ΟΤΕ και αλλάξανε καλώδιο τηλεφώνου από το σπίτι προς τα έξω. Προς τα πού, δεν ξέρω, αλλά κατήργησαν τα εναέρια που υπήρχαν πριν.

Πού θα κάθονται τα περιστέρια τώρα μου λέτε;;;

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν σήμερα τεχνικοί του ΟΤΕ και αλλάξανε καλώδιο τηλεφώνου από το σπίτι προς τα έξω. Προς τα πού, δεν ξέρω, αλλά κατήργησαν τα εναέρια που υπήρχαν πριν.

Πού θα κάθονται τα περιστέρια τώρα μου λέτε;;;

40462096622521213_mRYKn3oq_f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ένα σετάρισμα 50€? Πρέπει να είναι πολύ καλή φίλη σου.

Καλή είναι, λεφτά έχει, και εδώ και 10 χρόνια που της παρέχω υποστήριξη, δουλεύουν όλα ρολόι και δεν έχει χάσει ούτε ένα doc. Αυτό πληρώνεται. Αν δεν της αρέσει, ας πάει αλλού, κάτι που έκανε κάποια στιγμή και επέστρεψε σε εμένα. Μιλάμε για γραφείο έτσι, όχι σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι, λεφτά έχει, και εδώ και 10 χρόνια που της παρέχω υποστήριξη, δουλεύουν όλα ρολόι και δεν έχει χάσει ούτε ένα doc. Αυτό πληρώνεται. Αν δεν της αρέσει, ας πάει αλλού, κάτι που έκανε κάποια στιγμή και επέστρεψε σε εμένα. Μιλάμε για γραφείο έτσι, όχι σπίτι.

τα λεωφορεία ομως, ακομη και αν δεν σας αρέσουν τα χρησιμοποιείτε (λες και σας αναγκάζουν, αντι "να πάτε αλλου") και δεν πληρώνετε κιόλας γιατι ετσι γουστάρετε.

Γουστάρω λογικη !

Link to comment
Share on other sites

τα λεωφορεία ομως, ακομη και αν δεν σας αρέσουν τα χρησιμοποιείτε (λες και σας αναγκάζουν, αντι "να πάτε αλλου") και δεν πληρώνετε κιόλας γιατι ετσι γουστάρετε.

Γουστάρω λογικη !

The%20point-you.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπερβολές! Εμένα σε 2 μέρες μου έστειλαν το ρούτερ. Τη φορητότητα ξέχασαν, αλλά δε μπορείς να τα έχεις και όλα :)

edit: Τη σούζα θα την έκανε για τη φίλη, όχι για τα 40€ :p

Αμέσως να πω την κακία μου. 1 ώρα πριν ποστάρω (σύμφωνα με τα logs) είχα αλλάξει πάροχο. Downtime 2 λεπτά :)

Net gain (pun intended): 12Mbps!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.