Jump to content




DJD

Recommended Posts

Aπο τις 07.00 στο ΙΚΑ Καλλιθεας για μια θεση στην ουρα αναμονης

και προλαβαν και μπηκαν (ενας-ενας και αριθμητικα)

οι 90 πρωτοι που περιμεναν εξω απο την πορτα και κρατουσαν το αρχικο χαρτακι προεισοδου!

+ σε καποιοι λιγοι που προλαβαν να μπουκαρουν οταν ανοιξαν για το κοινο τις πορτες οι 2 πορτιερηδες.

Φυσικα τα εσωτερικα μηχανακια εκδοσης αριθμου προτεραιοτητας βαρεσαν tilt εντος 5 λεπτου

οποτε παμε αυριο παλι.....

Φημες αναφερουν οτι ο πρωτος της ουρας περιμενε απο τις 04.30

ευτυχως σημερα δεν ειχαμε θυματα απο την αναμονη.

Αυριο λεω να σκασω με προμηθειες, laptop και CIV5 κατα τις 04.00

wish me luck!

Link to comment
Share on other sites

εγινε διασημο απο τη στιγμη που εκλεισαν τα περιφερειακα υποκαταστηματα πχ Παλαιο Φαληρου, Μοσχατου κ.α.

και διοχετευσαν ολο αυτο τον κοσμο

σε ενα ετσι κι αλλιως υπερφορτωμενο , λογω εκτασης του δημου, υποκαταστημα.

Ενα χρονο τωρα τα ιδια συμβαινουν καθημερινα,

κι η μονη διορθωτικη κινηση που γνωριζω οτι εγινε

ηταν να ξαναμεταφερουν το ΙΚΑ Ν.Σμυρνης που ειχαν αρχικα επισης συγχωνευσει με της Καλλιθεας :blink:

στο αντιστοιχο υπ/μα Νεου Κοσμου.

θα μου πεις αφου οι μαναδες αυτων που παιρνουν αυτες τις αποφασεις

δεν χρειαζεται να περιμενουν απο τις 04.30 τα ξημερωματα στην ουρα χειμων-καλοκαιρι, για μια θεωρηση βιβλιαριου

γιατι να αλλαξει κατι....

Link to comment
Share on other sites

Καταγγελία για ανάρμοστη συμπεριφορά λιμενικών της Πάρου | Newsbomb.gr

Να θες να κανεις τη δουλεια σου και να μη σε αφηνουν λεμε...

Και καθηστε εσεις 500χρονια να μου συζητατε για αλλαγες της χωρας κι λοιπες μλκιες.

Αντισταση κατα της αρχης και μεσα χωρις μα μου....

Εγινε και ειδηση ! αν εχουμε το θεο μας (@Βικτωρα εσυ δε πιανεσαι)

Link to comment
Share on other sites

Εγινε και ειδηση !

Κι όχι απλά. Είναι γραμμένη με τόσο δραματικό ύφος, δίνοντας τόση έμφαση στη "δυστυχία" του Ελληνάρα, που ακόμα και κάποιους ουδέτερους, θα τους κάνει να τον υπερασπιστούν. Αφού θέλουν να επιτρέψουν "μικροπαραβάσεις", γιατί δεν κάνουν ελαστικό το νόμο; Πχ, απαγορεύεται το παρκάρισμα εκτός αν δεν έχει ταξί και σταματήσεις για 3' για να πάρουν παγωτό τα παιδιά σου. Μετά βέβαια θα έχουμε θέμα με τα 3'. Από πότε μετράνε; Ποιός θα μετράει; Πως αποδεικνύεις το χρόνο; Μετά, το παγωτό... Το χειμώνα που θα σταματάνε για σοκολάτα, μετράει;

Link to comment
Share on other sites

Καταγγελία για ανάρμοστη συμπεριφορά λιμενικών της Πάρου | Newsbomb.gr

Να θες να κανεις τη δουλεια σου και να μη σε αφηνουν λεμε...

Και καθηστε εσεις 500χρονια να μου συζητατε για αλλαγες της χωρας κι λοιπες μλκιες.

Αντισταση κατα της αρχης και μεσα χωρις μα μου....

Εγινε και ειδηση ! αν εχουμε το θεο μας (@Βικτωρα εσυ δε πιανεσαι)

Είμαι σίγουρος ότι θα βρεθεί κάποιος/α κομπλεξικός/ά να πουλήσει τσαμπουκά επειδή κατάφερε και φόρεσε μια στολή, εικόνα αξιολύπητη. Τις περισσότερες φορές όμως ο τσαμπουκάς έρχεται από την πλευρά του παραβάτη. Αν του ζήτησε ευγενικά να απομακρυνθεί και η απάντηση ήταν "Σιγά μαντάμ μη σκίσεις κάνα καλσόν, τρία λεπτά σταμάτησα...", καλά έκανε και του τη σφύριξε.

Η χειρότερη φάρα με διαφορά είναι οι "ξέρεις-ποιος-είμαι-εγώ-θα-σε-στείλω-στον-Έβρο" και δυστυχώς από δαύτους είναι γεμάτος ο τόπος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στον ιστότοπο.

Η απαγόρευση της πρόσβασης επιβάλλεται από το νόμο 4.002/2011 και τις αποφάσεις της Επιτροπής Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων (Ε.Ε.Ε.Π.), τυχόν παραβίαση των οποίων επισύρει αυστηρές διοικητικές και ποινικές κυρώσεις.

Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στην ιστοσελίδα της Ε.Ε.Ε.Π.: Αρχικη

Τι καινούρια κόλπα είναι αυτά; Στο bwin.com το βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στον ιστότοπο.

Η απαγόρευση της πρόσβασης επιβάλλεται από το νόμο 4.002/2011 και τις αποφάσεις της Επιτροπής Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων (Ε.Ε.Ε.Π.), τυχόν παραβίαση των οποίων επισύρει αυστηρές διοικητικές και ποινικές κυρώσεις.

Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στην ιστοσελίδα της Ε.Ε.Ε.Π.: Αρχικη

Τι καινούρια κόλπα είναι αυτά; Στο bwin.com το βγάζει.

Φραγή στο παράνομο ιντερνετικό στοίχημα. Χάνονται τα χρήματα των παικτών; | gazzetta.gr

Link to comment
Share on other sites

Η γυναικα μου απλωνει μεσα, γιατι λεει ο αερας ειναι βρωμικος... Ανυγουεη, πρεπει να μην σταζουν πολυ τα ρουχα(για να μην πλημυρησεις...) και το δωματιο που θα τα απλωνεις πρεπει να αεριζεται παρα πολυ καλα γιατι θα εχει υγρασια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.