Jump to content




DJD

Recommended Posts

We're the kings of metal comin' to town

When we light up, have the roof nailed down

Don't try to tell us that we're too loud

'Cause there ain't no way that we'll ever turn down

They wanna keep us down

But they can't last

When we get up we're gonna kick your ass

Gonna keep on burnin'

We always will

other bands play Manowar kill

:banging:

Link to comment
Share on other sites

έρχεται πελάτης (γυναίκα γύρω στα 50) στο μαγαζί για να παραλάβει κάτι.

τελειώνουμε με τα διαδικαστικά μου λέει "πάω να φέρω το τουτουτ να φορτώσουμε" οκ λέω περιμένω

έρχεται, ανοίγει την πόρτα,κατεβαίνει,βάζω εγώ τα πράγματα στο πορτ-μπαγκαζ

και ενώ όλα φαίνονται οκ πάει και κάθεται στην θέση πίσω από τον οδηγό....

εγώ είχα μείνει κάπως// με τρολλαρει ο Αστρος λέω ή καντιτ κάμερα κάτι, γουατ δε φακ κτλ :woot:

ξαφνικά το παίρνει χαμπάρι με ρωτάει "εγώ τι κάνω εδώ"

εντάξει απλά δεν απάντησα :upside:

μπαίνει μπροστά ξεκινάει,φεύγει

Link to comment
Share on other sites

Πήγα χθες στο Eindhoven να δω αν θα μπορέσω να κάνω την διπλωματική μου στο DevLab, έναν συνασπισμό εταιρειών. Καλά πήγε, και θα το βάλει ο υπευθυνος μπροστά.:D

Και το βράδυ, είδα εφιάλτη, παραδίδω το draft της προπτυχιακής διπλωματικής μου στην επιτηρήτρια καθηγήτρια μου στην Ελλάδα, και αρχίζει να διορθώνει και να μου την λέει από το introduction...:fie::cry::fie::cry:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα χθες στο Eindhoven να δω αν θα μπορέσω να κάνω την διπλωματική μου στο DevLab, έναν συνασπισμό εταιρειών. Καλά πήγε, και θα το βάλει ο υπευθυνος μπροστά.:D

Και το βράδυ, είδα εφιάλτη, παραδίδω το draft της προπτυχιακής διπλωματικής μου στην επιτηρήτρια καθηγήτρια μου στην Ελλάδα, και αρχίζει να διορθώνει και να μου την λέει από το introduction...:fie::cry::fie::cry:

Αμα δεν ειναι "συνασπισμός" δε λεει ; :p

Link to comment
Share on other sites

Πήγα χθες στο Eindhoven να δω αν θα μπορέσω να κάνω την διπλωματική μου στο DevLab, έναν συνασπισμό εταιρειών. Καλά πήγε, και θα το βάλει ο υπευθυνος μπροστά.:D

Και το βράδυ, είδα εφιάλτη, παραδίδω το draft της προπτυχιακής διπλωματικής μου στην επιτηρήτρια καθηγήτρια μου στην Ελλάδα, και αρχίζει να διορθώνει και να μου την λέει από το introduction...:fie::cry::fie::cry:

Άντε μπράβο! Να μας λες και κανένα νέο της FC να παίζουμε στο στοίχημα :p

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε μια παράξενη φάση... Δε ξέρω αν είμαι χαρούμενος ή λυπημένος, πρώτη φορά το παθαίνω ... Παλι μλκιες λέω... Ας πάω για νάνι

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

εγώ πάλι ξέρω ότι είμαι σκ@τα

Link to comment
Share on other sites

Όσο περίμενα σε ενα φανάρι για να περάσω το δρόμο, πέρασαν από μπροστά μου 7 μηχανάκια και 2 γουρούνες. ΚΑΝΕΙΣ ΜΑ ΚΑΝΕΙΣ δε φόραγε κράνος....

Πλέον το παράξενο θα ήταν να φόραγαν...:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.