Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν την παλευετε μερικοί..

Νομίζω ο καθένας έχει δικαίωμα να κάνει ότι θέλει στις διακοπές του. Αν μαθαίνει και κάτι ακόμα καλύτερο και σίγουρα ποιο επικοδομητικό από το να βλέπει οπίσθια όλη μέρα..

PS: Μετά το τις 8-9 το βράδυ, ένα φούτερ το χρειαζόσουν...

Link to comment
Share on other sites

Αν μαθαίνει και κάτι ακόμα καλύτερο και σίγουρα ποιο επικοδομητικό από το να βλέπει οπίσθια όλη μέρα..

PS: Μετά το τις 8-9 το βράδυ, ένα φούτερ το χρειαζόσουν...

Να το κοιτάξεις λίγο αυτό.. :p Ακόμα και στο TedXAthens ήμουν και μπάνιζα οπίσθια. :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σας έλειψα;

Ήμουν σε πολιτικό camping..

- Ιδεολογικόπολιτικά μαθήματα/συζητήσεις Check

- Ποδήλατο στο βουνό, άσφαλτο και δάσος Check

- Ζουζούνισμα με συντρόφισες Check

Μια χαρά..

Πίσω στην Αθήνα τώρα :(

Χορηγία του ΣΕΒ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από το Ελ Βενιζέλο :D

Θσ περιμένω το καλησπέρα από το Schiphol..

edit:

Να το κοιτάξεις λίγο αυτό.. :p Ακόμα και στο TedXAthens ήμουν και μπάνιζα οπίσθια. :p

στο οποίο μάθαινες και κάτι :p:)

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

και εγένετο θαύμα...

Σήμερα το πρωί είδα καφετέρια κοντά στην δουλειά μου που έλεγε σε ανακοίνωση έξω από το μαγαζί ότι από 1η Αυγούστου 10% μείωση τιμών..

Υπάρχει ελπίδα τελικά...

Link to comment
Share on other sites

5 πράγματα που μας χαλάνε το καλοκαίρι |

@astrolavos

"Στο Νο 3: Οι χειμωνολάγνοι: Καραδοκούν πότε θα γυρίσεις από τις διακοπές (ακόμα κι αν είναι αρχές Αυγούστου) για να σου ευχηθούν με μια δόση χαιρεκακίας ‘καλό χειμώνα’. Πρόκειται για ανθρώπους που α) δεν έχουν τίποτα εξυπνότερο να πουν και β) θεωρούν ότι το τέλος των διακοπών σου δημιουργεί μια ευκαιρία για ανταλλαγή κοινωνικών φιλοφρονήσεων, όπως η γιορτή ή το πένθος. Η ενδεδειγμένη απάντηση στην εν λόγω ευχή είναι ‘κακό ψυχρό και ανάποδο και να πάθεις κρυοπαγήματα’."

Σκεφτομαι να το βαλω υπογραφη "κακό ψυχρό και ανάποδο και να πάθεις κρυοπαγήματα" εν αναμονη της επιστροφης του Αντωνη απο τις διακοπες του... Καλου κακου θα το αφησω μεχρι τελος Σεπτεμβρη...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.