Jump to content




DJD

Recommended Posts

Γιατί κολλάμε το Θ στο καλημέρα? Έχω χάσει επεισόδια.

Γιατί έτθι μιλάει ο Τwetty, το θεθπέθιο αυτό πουλάκι, που κυνηγάει αυτόθ ο απαίθιοθ γατούληθ, ο παλιο-Θυλβέθτερ!!!!

:____[MENTION=22039]___[/MENTION]_[MENTION=22039]___[/MENTION]_ sent from my padόφλα ____[MENTION=22039]___[/MENTION]_[MENTION=22039]___[/MENTION]_:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έτθι μιλάει ο Τwetty, το θεθπέθιο αυτό πουλάκι, που κυνηγάει αυτόθ ο απαίθιοθ γατούληθ, ο παλιο-Θυλβέθτερ!!!!

:____[MENTION=22039]___[/MENTION]_[MENTION=22039]___[/MENTION]_ sent from my padόφλα ____[MENTION=22039]___[/MENTION]_[MENTION=22039]___[/MENTION]_:

Τότε θα πρέπει να αντικαθιθτούμε το θίγμα με θήτα όχι να το κοτθάρουμε όπου θέλουμε :p

Link to comment
Share on other sites

Πόσο με τρελαίνει το "πίτσι-πίτσι" από τις κουτσομπόλες της γειτονιάς που κάθονται όλη μέρα έξώ σχολιάζοντας τα πάντα σα να μην τις ακούει κανένας :rant:

Που να δεις στο χωριο μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σας έλειψα;

Ήμουν σε πολιτικό camping..

- Ιδεολογικόπολιτικά μαθήματα/συζητήσεις Check

- Ποδήλατο στο βουνό, άσφαλτο και δάσος Check

- Ζουζούνισμα με συντρόφισες Check

Μια χαρά..

Πίσω στην Αθήνα τώρα :(

Link to comment
Share on other sites

^^ γιατί ρε ?

Ξύδια, ξενύχτια, γκομενάκια, και "Το Κεφάλαιο" μια χαρά πάνε. Καλύτερα από, Sante κασετίνα, ξεκούρδιστη κιθάρα, κρύους διαδρόμους της Νομικής και αμπέχονο. Πολύ καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.