Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλημερα Ο πολωνος way

Οσοι τρωνε, αηδιαζουν ευκολα, ειναι ευαισθητοι ας μη διαβασουν παρακατω.

Επισης επειδη προκειται για θεμα υγειας δεν δεχομαι ρατσιστικα και σεξιστικα σχολια :yes4:

Ολη η ιστορια λοιπον ξεκινησε περιπου πριν 3 εβδομαδες οπου ξυπνησα ενα πρωι με αρκετα μεγαλο πονο.

Δεν ηταν απλα ενας πονος, ηταν μεγαλος πονος ο οποιος με εκανε τελειως δυσλειτουργικο.

Συγκεκριμενα με πονουσε ο κ@λος μου, μη γελατε ειπα !

Τι διαολο λεω ? μπηκε κανεις το βραδυ κι μου τον σφυριξε ?

Ε επειδη ηταν σχετικα ευαισθητο θεμα τη 1η και τη 2η μερα δεν μιλησα σε κανεναν νταξ λεω θα περασει.

Την 3η μερα ο πονος δυναμωσε σε σημειο να μην μπορω να σηκωθω να μην μπορω να κατσω κλπ.

Κανω μια ερευνα βρισκω χειρουργικο που να εφημερευει το πρωι και παω.

Παιρνω το νουμερακι απο το γραφειο βρισκω τον θαλαμο και περιμενω.

Μετα απο κανα 5λεπτακι (μπαμ μπαμ δηλαδη η ιστορια) ερχεται η σειρα μοοου.

Μπαινω στο ιατρειο, και βλεπω μπροστα μου μια γιατρεσσα ωραιο μωρο, πολυ ωραιο μωρο σας λεω.

Τη τανα τη τυχη μου λεω, (βαθεια μεσα μου ειχα τη ελπιδα πως θα τυχαινα σε ανδρα γιατρο, οχι για να εξερευνησω τη gay πλευρα μου αλλα ειναι πιο ευκολο να πας κι να του πεις, "ε φιλε ποναει ο κ@λος μου)

Τι να κανω κι γω ο φουκαρας, η πορτα πισω μου ειχε κλεισει και επιστροφη δεν υπηρχε.

Με μια ανασα της περιγραφω τα παντα τον πονο την ενταση κλπ.

Που πονατε κυριε ?

Εεεεεε στον πρωκτο :patsak:

Ειχατε τραυματιστει προσφατα στη περιοχη ?

Αν ειχα τραυματιστει :magic: λετε να ερχομουν κι να εψαχνα τη αιτια ?

Ωραια μου λεει, ελατε να σας εξετασω.

Ξαπλωνω εγω χωρις να ξερω τι θα επακολουθησει !

Ε μου λεει γδυθειτε...

Εεεε πιστευω οτι η σχεση μας προχωραει πολυ γρηγορα της λεω !!!

Το κοιταει απο δω το κοιταει απο κει !

Και τσσσουπ με βαζει δαχτυλο !

Ωπα ωπα της κανω ! ΕΜΕΙΣ για να το κανουμε σας βγαζουμε εξω, εστω για ενα καφε ρε παιδι μου !

Γελουσαν ολες οι νοσοκομες κει περα, ναι αμε, χαρηκα που το διασκεδασαν.

Εγω παντως ενιωσα πως με εκμεταλλευτηκε !

Τεσπα μου λεει ειναι μια εσωτερικη αιμοροιδα παρε αυτη τη αλοιφη, αυτα τα παυσιπονα κλπ.

Φευγω παω στο γνωστο μου φαρμακειο και για κακη μου τυχη ηταν η γυναικα και η κορη του !

εεεεεε ρε π00στη λεω.

Της δινω τη συνατγη μου δινει τα παυσιπονα και φωναζει, "Η ΑΛΟΙΦΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΠΟ"

Εκχμ ναι το ξερω, ξανα φωναζει "Η ΑΛΟΙΦΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΠΟ?"

Φερτη μωρη να τελειωνουμε !

Περνουσαν οι μερες, τα παυσιπονα με επιαναν μια χαρα !

Με ενα χαπακι περνουσα τζαμι, ηταν πολυ ομορφα !

Οταν περνουσε η επιδραση ομως εγω ελιωνα στον πονο! σε σημειο να μη μπορω να πιασω ανασα.

WTF λεω, κανω υπομονη μερικες μερες μεχρι που ενα απογευμα ανεβαζω πυρετο 39.

ΠΟΝΟΣ αφορητος πια σε σημειο να μη μπορω να σηκωθω απο το κρεβατι.

Μαζευομαι και παω στο κατ που εφημερευε το χειρουργικο.

Με βλεπει ο 1ος χειρουργος, φοναζει αλλους 2 και καταληγουν στο οτι ειναι αποστημα.

Συγκεκριμενα περιεδρικο αποστημα λεει.

Περιττο να σας πω δε πως ντροπες κι τετοια εφυγαν μονο μιας....

Κατευθειαν φωναζουν τις νοσοκομες και με βαζουν μεσα.

Ξεκινανε τη επεμβαση, να σας πω μονο πως με κρατουσαν 4ατομα κι δεν μπορουσαν να με κανουν καλα. :boxed:

Μετα απο 30λεπτα ημουν ετοιμος να λιποθημησω απο τον πονο.

Με ενδοφλεβεια αντιβιωση κατευθιαν εμεινα λιγο μεσα.

Εφυγα στις 3 το πρωι, βρηκα εφημερευον φαρμακειο και ξεκινησα 3πλη αντιβιωση !

Τη επομενη μερα ξανα στο ΚΑΤ για αλλαγη και παλι καθαρισμο :sick:

Οσο περνουσαν οι μερες ο πονος υποχωρησε και ειναι κομπλε.

Παω στο νοσοκομειο στο οποιο εγινε η 1η διαγνωση.

Βρισκω τη γιατρεσσα που με εξετασε και της κανω στα ισα "σου χρωσταω ενα δαχτυλο"

Ε? μου λεει

Εκανες λαθος διαγνωση, επι 5μερες εξ'αιτιας σου ελιωνα στον πονο.

Επειδη εισαι ειδικευομενη μπορω πολυ ευκολα να σου κανω ζημια.

Εχε ΧΑΡΗ που το αποστημα δεν εγινε συριγγιο και δεν ταλαιπωρηθηκα κι αλλο.

Απλα μελλοντικα να εισαι πιο προσεκτικη !

Μου λεει, να βγουμε εστω για ενα καφε καπως να σε αποζημιωσω.

Να'σαι καλα της λεω αλλα δεν θα ενιωθα ανετα με μια κοπελα που με εβαλε δαχτυλο ! :hehe:

Καλημερα και καλο μηνα !

Διαβάζω το κείμενο πριν ανοίξω το spoiler.

Βλέπω posted by polonos

Παρατάω ΤΑ ΠΑΝΤΑ (τηλέφωνα, skype, αναψυκτικά, μισοβγαλμένα ρούχα, κλειδιά, κλπ)

Αράζω στο κρεβάτι

Ανοίγω το spoiler και απολαμβάνω

Profit

Link to comment
Share on other sites

Δεν του έκανε κι ένα update στο δικό του εγκέφαλο μπας και καταλάβει ότι στην Κρήτη δεν υπάρχει δημόσιος δρόμος που μπορείς να πηγαίνεις με 200 χωρίς να κινδυνεύεις να σκοτώσεις κάποιον; Ενημερωτικά, το όριο ταχύτητας στον "αυτοκινητόδρομό" μας είναι 100.

Τι να πω... Μπορεί απλά να ζηλεύω και να μου βγαίνει ξινίλα. :boxed:

Ρε μη μασάτε ρε. Μπήκε με 190 στη στροφή του αεροδρομίου->φρένο->50 και ο επιβάτης δε κατάλαβε τίποτα. Άλλη κλάση αυτοκινήτων τελείως αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Άλλη κλάση αυτοκινήτων τελείως αυτή.

Ευτυχώς που το κατάλαβες, γιατί όταν είχα πει πέρσι ότι πήγαινα με το δικό μου 220 στην άδεια εθνική οδό μου την είπες. Μάλλον σύγκρινες με το δικό σου.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω το κείμενο πριν ανοίξω το spoiler.

Βλέπω posted by polonos

Παρατάω ΤΑ ΠΑΝΤΑ (τηλέφωνα, skype, αναψυκτικά, μισοβγαλμένα ρούχα, κλειδιά, κλπ)

Αράζω στο κρεβάτι

Ανοίγω το spoiler και απολαμβάνω

Profit

ಠ_ಠ

Link to comment
Share on other sites

Ήταν ενός ρώσου που μένει ηράκλειο. Η έκδοση με τα 510 άλογα. Την πήγε στο συνεργείο που συνεργαζόμαστε και είπε "Δεν τραβάει". Του έβαλε ο μηχανικός update στον εγκέφαλο =1500 ευρώ και πέρασε από το γκαράζ μας για να μας τη δείξει. Πήρε τον προϊστάμενο μου βόλτα, πιάσανε τα 200χλμ/ω και τα κανε πάνω του :jump:.

Οι υπόλοιποι μείναμε με την όρεξη :to_pick_ones_nose3:

Ευτυχώς που το κατάλαβες, γιατί όταν είχα πει πέρσι ότι πήγαινα με το δικό μου 220 στην άδεια εθνική οδό μου την είπες. Μάλλον σύγκρινες με το δικό σου.
Σ'αυτές τις "Εθνίκες" σαν αυτές της Κρήτης, εχω δεί παππούδες με τρακτερ και ρεμούλκα πίσω να πετάγονται ..... σαν τον μαύρο χάρο !!! :hehe: :hehe: :hehe:

(έχω ανάψει πολλά κεριά σε όλους τους αγίους, including michelin, metzeller, brembo)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα οι διακοπές μάλλον τελείωσαν, δεν πήγα πουθενά, σπίτι ήμουν και δούλευα κανονικά, όμως οι μικρές μου έλειπαν :D, ήταν στην γιαγιά και σήμερα έρχονται :( Δεν τις βλέπω να μένουν και 2η βδομάδα στο χωριό :( :( :(

[MENTION=5110]qbiefox[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Lab!:)

Το ξέρατε ότι:

-Γιατί ένα cd έχει διάρκεια 74 λεπτά: Τo ’80, η Sony και η Philips δεν μπορούσαν να τα καταλήξουν σε ένα και μοναδικό φορμάτ για το καινούριο τεχνολογικό κατασκεύασμά τους, το CD. Η Philips ήθελε το δισκάκι να είναι 11.5 εκατοστά ενώ η Sony το ήθελε 10 εκατοστά πχ. Τότε λοιπόν ο πρόεδρο της Sony Norio Ohga, έδωσε τη λύση λέγοντας ότι το νέο σύστημα δεν είναι δυνατόν να μην χωράει το μεγαλούργημα της κλασσικής μουσικής την ενάτη του Beethoven, διάρκειας 74-ων λεπτών.

-Υπήρχε ξενοδοχείο σχεδιασμένο να σκοτώνει τους επισκέπτες του: O HH Holmes ήταν ένας από τους πρώτους κατά συρροή δολοφόνους στην ιστορία της Αμερικής. Ένα από τα πιο άρρωστα σχέδιά του ήταν ένα “Κάστρο” που έχτισε στο Σικάγο το 1893 και μετέτρεψε σε ξενοδοχείο.

Το ξενοδοχείο είχε αρκετά δωμάτια και πολλούς τρόπους εξόντωσης των επισκεπτών τόσο αποτελεσματικά που μέχρι σήμερα παραμένει άγνωστος ο αριθμός των ανθρώπων που σκότωσε και εξαφάνισε. (τα θύματα υπολογίζονται ότι ίσως ξεπερνούσαν τα διακόσια)

Το “Κάστρο”, όπως είχε ονομαστεί από τους κατοίκους της περιοχής, έπιανε ένα ολόκληρο οικοδομικό τετράγωνο σε έκταση και είχε τρεις ορόφους. Κατά τη διάρκεια της κατασκευής του, ο Holmes άλλαζε συνεχώς χτίστες για να μην ξέρει κανείς τον ολοκληρωμένο σχεδιασμό του κτηρίου εκτός από τον ίδιο. Ήταν ένας λαβύρινθος αποτελούμενος από 100 δωμάτια χωρίς παράθυρα, με πόρτες που βγάζανε σε τοίχους, σκάλες που δεν οδηγούσαν πουθενά, και μια κύρια πόρτα που άνοιγε μόνο από την έξω μεριά.

Τα περισσότερα θύματα του ήταν γυναίκες και πολλές από αυτές εργάζονταν στο ξενοδοχείο. Κάποιες τις κλείδωνε σε ηχομονωμένα δωμάτια που είχε μετατρέψει σε θαλάμους αερίων και τις άφηνε εκεί μέχρι να πεθάνουν από ασφυξία. Τα σώματα των θυμάτων του έπεφταν σε ένα καλά κρυμμένο υπόγειο, και αφού τους αφαιρούσε τη σάρκα, μετέτρεπε τους σκελετούς τους σε μοντέλα και τα πούλαγε σε σχολές ιατρικής.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.