Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έχω τρελό σουξέ στις έγχρωμες, μου γράφει μία στο facebook:

Good Day!!!!

My name is Joyce, i saw your profile today at (facebook.com) and become interested in you, I will like you to contact me back soon with my email address ( joyce***@live.com ) so that you can know whom i am and shear more picture with you.

I believe we can move from here!!!

Remember religion, color, age or distance does not matter in true relationship but what matters in life is love.

Take care, your new friend Joyce,

( joyce***@live.com )

Είναι από το Κιλγκάρι στη Ρουάντα, πιστεύω ότι το ημέηλ είναι λέτζιτιμέητ.

.... ή μήπως είναι spam????? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

χθες βράδυ, για πρώτη φορά ύστερα από μέρες δρόσισε...ένα ωραίο βοριαδάκι έμπαινε στην κρεβατοκάμαρα και φαινόταν πως θα ευχαριστηθούμε ύπνο. πράγματι κατά τις 12μιση αποκοιμήθηκα χωρίς σταγόνα ιδρώτα πάνω μου. 12:40 σε μια διπλανή αυλή νόμισαν ότι ήταν μεγάλο σάββατο και έριξαν βεγγαλικά με αποτέλεσμα να αρχίσουν να βαράνε συναγερμοί και τα σκυλιά της γειτονιάς να αρχίσουν το πανηγύρι... 2 πήγε μέχρι να ξανακοιμηθώ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.