Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αφενός να πω χρόνια πολλά στον κωλόγερο [MENTION=23]DJD[/MENTION] να σε χαιρόμαστε και να τα χιλιάσεις, με ποδήλατα - ακόμα - πιο πολλά, χιλιόμετρα, χαμόγελα, να μην σε λιώνει το Γομάρι σε μια ανηφόρα, και ότι ευτυχία επιθυμείς.

(ναι ξέρω πως έχουμε θρεντ για αυτό).

Εν συνεχεία

Σε 4 ώρες πετάω για 1 μήνα Ελλάδα, τον μισό θα δουλεύω αλλά καταλαβαίνετε πόσο με απασχολεί.

Συνεπώς να πω και εγω τις ευχές για καλές διακοπές, ξεκούραση, μπιτσες (όπως το διαβάσει / ερμηνεύσει κανείς), και χαλάρωση.

Σας φιλώ.

Υ.Γ. [MENTION=4482]LevelOne[/MENTION] ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΜΕ??!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Αφενός να πω χρόνια πολλά στον κωλόγερο [MENTION=23]DJD[/MENTION] να σε χαιρόμαστε και να τα χιλιάσεις, με ποδήλατα - ακόμα - πιο πολλά, χιλιόμετρα, χαμόγελα, να μην σε λιώνει το Γομάρι σε μια ανηφόρα, και ότι ευτυχία επιθυμείς.

(ναι ξέρω πως έχουμε θρεντ για αυτό).

Εν συνεχεία

Σε 4 ώρες πετάω για 1 μήνα Ελλάδα, τον μισό θα δουλεύω αλλά καταλαβαίνετε πόσο με απασχολεί.

Συνεπώς να πω και εγω τις ευχές για καλές διακοπές, ξεκούραση, μπιτσες (όπως το διαβάσει / ερμηνεύσει κανείς), και χαλάρωση.

Σας φιλώ.

Υ.Γ. [MENTION=4482]LevelOne[/MENTION] ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΜΕ??!?!?!

Ευχαριστώ ρε πουρό. Να φάμε, κι εγώ σε 4 μέρες έρχομαι :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION]

Δεν είναι κακό αλλά κουράστηκε το μάτι μου ρε παιδί μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.