Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τι να πει κανείς...

Τέτοια ώρα (01:55) δύο συμμαθητές του ανιψιού μου (13.5χρόνων) κάνουν σούζες κάτω απ' το σπίτι μου με τα bmx σε λεωφόρο, χωρίς ούτε ένα φωτάκι στα ποδήλατα.

Γιατί αυτά τα παιδιά δεν είναι σπίτι τους τέτοια ώρα στο κρεβάτι? που είναι αυτοί οι "γονείς"? μήπως κοιμούνται κιόλας αμέριμνοι? χάλια πολλά...

Link to comment
Share on other sites

Τι να πει κανείς...

Τέτοια ώρα (01:55) δύο συμμαθητές του ανιψιού μου (13.5χρόνων) κάνουν σούζες κάτω απ' το σπίτι μου με τα bmx σε λεωφόρο, χωρίς ούτε ένα φωτάκι στα ποδήλατα.

Γιατί αυτά τα παιδιά δεν είναι σπίτι τους τέτοια ώρα στο κρεβάτι? που είναι αυτοί οι "γονείς"? μήπως κοιμούνται κιόλας αμέριμνοι? χάλια πολλά...

Aφου δε βάζουν φωτιές ή δε πετάνε βελάκια μεταλλικά ο ένας στον άλλο καλά είναι ακόμα...

Ανηψιός φίλου είναι υπερκινητικός και τον αφήνουν και πίνει monster στα 13 του. Μετά σου λέει το self internal combustion* είναι μύθος.

*ή όπως το λένε.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ~70€ καινούριο, τι πιστεύεις δηλαδή; :p

Γιατί δεν ανοίγεις ένα θεματάκι όμως και αν είναι ανακοινώσιμη η πηγή σου να την εκμεταλλευτούν και άλλα μέλη;

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα σκάω συχνά για παπούτσια, αλλα αυτα τα LeBron X κατι μου έκαναν... :drool:

αν εννοείς αυτό, μιλάμε για πολύ άθλιο παπούτσι (προσωπική γνώμη)... ένα ήταν το παπούτσι που γούσταρα και γουστάρω ακόμα...

tumblr_lwvtbvdjLW1qakqfso1_500.jpg:drool:

κατά τα άλλα καλοφόρετα φίλε και μακρυά από τραυματισμούς!

Link to comment
Share on other sites

H crt που εχω στο δωματιο εχει παιξει 14560 ωρες:eek:

way to go sony!

Πως το βλέπεις αυτό? Ο πατέρας μου είχε την nokia 447 pro για 5-10 χρόνια.. Αθάνατη..

Ανηψιός φίλου είναι υπερκινητικός και τον αφήνουν και πίνει monster στα 13 του.

Ένας Ολλανδός φίλος, μου έλεγε ότι εκεί πλέον δίνουν RedBull στα παιδιά και από πιο μικρή ηλικία.. Αποτέλεσμα μερικά να έχουν πάθει εξάρτηση από την καφεϊνη ή ότι άλλο έχει, και να παρουσιάζουν σύνδρομο στέρησης αν δεν πιουν..

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Ένας Ολλανδός φίλος, μου έλεγε ότι εκεί πλέον δίνουν RedBull στα παιδιά και από πιο μικρή ηλικία.. Αποτέλεσμα μερικά να έχουν πάθει εξάρτηση από την καφεϊνη ή ότι άλλο έχει, και να παρουσιάζουν σύνδρομο στέρησης αν δεν πιουν..

Για να τα πηδάνε φτηνά

Link to comment
Share on other sites

Πως το βλέπεις αυτό? Ο πατέρας μου είχε την nokia 447 pro για 5-10 χρόνια.. Αθάνατη..

στη σονυ trinitron (tv λεμε παντα :p) εχει συνδυασμό απο το τηλεχειριστήριο

Εχω μια nokia itt (τv) στο χωριο...αθανατη δε λες τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.