Jump to content




DJD

Recommended Posts

συνουσιάζεις του αθίγγανους συνουσιάζεις?

όχι αλλά άμα έπιανα αυτούς που άνοιξαν το φρεάτιο με την μούφα ψάχνοντας για χαλκό και διέλυσαν το οπτικό δίκτυο θα τους φόρμαρα ένα baseball bat...

[MENTION=173]Wizard![/MENTION]

μέχρι να διορθωθεί η βλάβη είμαι ρατσιστής μέχρι το κόκκαλο

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

μέχρι να διορθωθεί η βλάβη είμαι ρατσιστής μέχρι το κόκκαλο

Στην πολυκατοικία συναδέλφου, έκλεψαν τις σωλήνες του φυσικού αερίου που πάνε από τους μετρητές μέχρι τον καυστήρα... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τίποτα java και πρέπει να κάνω μέσα εργασία μέχρι τον Σεπτέμβρη. αααα panic attack

Ψυχραιμία.

Ξέρεις C; Αν ναι τα πετάς όλα μέσα σε ένα αρχείο και γράφει C-like Java.

Win - Win :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τίποτα java και πρέπει να κάνω μέσα εργασία μέχρι τον Σεπτέμβρη. αααα panic attack

Στείλε την εκφώνηση αν θες σε ένα πμ ή άνοιξε thread, να σου δώσω μερικά guidelines.. Ψάξε στο δίκτυο για guide για να μάθεις τα βασικά (συντακτικό, γραμματική, κλάσσεις, κληρονομικότητα)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ηδη στα 33'45' αναμονης στο 13831 της Forthnet και εξακολουθει να αναφερει εκτιμωμενο χρονο αναμονης 15'

κι ολα αυτα γιατι επι ενα τριμηνο το λογιστικο τους τμημα δεν μπορει να κανει σωστα μια εκκαθαριση

μετα απο μια απλη αλλαγη προγραμματος.

(προφανως δεν ειμαι η μονη περιπτωση που χρηζει εξηγησεων και διορθωσης,

και γι'αυτο τιγκαρουν τα τηλ. τους κεντρα)

Ο τελευταιος λογαριασμος τους εντωμεταξυ (δυο κακοδιατυπωμενα κι ελλειπη Α4 δλδ)

εχει ημ/νια εκδοσης 20/06

παραδοθηκε ΕΛΤΑ 17/07,

ειχε ημ/νια ληξης πληρωμης 19/07

κι εγω τον παρελαβα σημερα 26/07!

Why oh why....

Έγινε επεξεργασία από Κοπρίτης
time keeps on ticking...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.