Jump to content




DJD

Recommended Posts

μεγίστη λαμακια ο ύπνος με τον ανεμιστήρα ανοιχτό,δεν μπορώ να γυρίσω το κεφάλι μου,φακ,φταίω εγώ που με πιάσανε τα οικολογικά μου και δεν έβαλα το αιρκοντισιο, δήθεν για χαμηλή κατανάλωση...

Link to comment
Share on other sites

μεγίστη λαμακια ο ύπνος με τον ανεμιστήρα ανοιχτό,δεν μπορώ να γυρίσω το κεφάλι μου,φακ,φταίω εγώ που με πιάσανε τα οικολογικά μου και δεν έβαλα το αιρκοντισιο, δήθεν για χαμηλή κατανάλωση...

Ανεμιστήρας, σεντονακι και δεν επαθα τίποτα χρόνια τώρα...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

μεγίστη λαμακια ο ύπνος με τον ανεμιστήρα ανοιχτό,δεν μπορώ να γυρίσω το κεφάλι μου,φακ,φταίω εγώ που με πιάσανε τα οικολογικά μου και δεν έβαλα το αιρκοντισιο, δήθεν για χαμηλή κατανάλωση...

Κάτι ξέρουν οι Κορεάτες :p

Fan death - Wikipedia, the free encyclopedia

Link to comment
Share on other sites

γαμω!

ξεχασα το μικρο ονομα μιας κοπελας που την γνωρισα στο κτελ οταν κατεβηκαμε αθηνα την ειχα δει στο λουτρακι, μονο το επωνυμο θυμαμαι και με ρωτησε αν γνωριζομασταν,μιλησαμε λιγο...

θα ειναι δυσκολο το stalking τωρα, δε μου εδωσε τηλεφωνο ή Fb που ζητησα :(

Link to comment
Share on other sites

γαμω!

ξεχασα το μικρο ονομα μιας κοπελας που την γνωρισα στο κτελ οταν κατεβηκαμε αθηνα την ειχα δει στο λουτρακι, μονο το επωνυμο θυμαμαι και με ρωτησε αν γνωριζομασταν,μιλησαμε λιγο...

θα ειναι δυσκολο το stalking τωρα, δε μου εδωσε τηλεφωνο ή Fb που ζητησα :(

Υπήρχε και η περίπτωση να μη στα έδινε, οπότε μη σε νοιάξει.

Άμα σε ξαναδεί και σε θυμηθεί, πες της sorry είχα πολλές δουλειές με το χρηματιστήριο, επειδή είμαι πολύ μπίζνεσμεν δεν με δίνεις στο πρωσοποπάπυρο; :p

Link to comment
Share on other sites

ηταν κουκλα αλλα μαλλον δεν ηθελε το D.

Ε αμα την πετυχω καμια φορα στα μερη εκείνα καλως :p

πισω στη σαπιλα τωρα :p

edit: βασικα παιζει να μην εχει φβ.

edit n2: θα βγαλω επαγγελματικες καρτες ειναι λιγοτερο creepy απο να ζητας τηλ.

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.