Jump to content




DJD

Recommended Posts

Κάθε χρόνο πλέναμε τα χαλιά μόνοι μας με σαπουνάδα και μπόλικο νερό, όλα μια χαρά. Πέρυσι είπαμε να τα δώσουμε έξω για πλύσιμο γιατί δεν προλαβαίναμε. Τα παραλάβαμε τα στρώσαμε τον χειμώνα που πέρασε. Φέτος είπαμε να τα πλύνουμε πάλι μόνοι μας και το κάναμε την άνοιξη, τα μικρότερα χαλιά (διαδρόμων, υ/δ), αν και μας φάνηκαν λίγο παραπάνω βρώμικα δεν δώσαμε σημασία.

Μας είχαν μείνει τα 3 μεγάλα του καθιστικού που έχουν και την πιο πολύ χρήση. Τα είχαμε μαζέψει και περιμέναμε κάποιο σ/κ να τα πλύνουμε και το σ/κ έφτασε. Τα βάλαμε να τα πλύνουμε και πάθαμε σοκ !!! 101% η εταιρία (που ήταν και πολύ ακριβή) απλά τα σκούπισε και τα αρωμάτισε. Δεν είχαν πλύνει τίποτα !!! Τα χαλιά πήραν πάλι το χρώμα τους. Ποτέ ξανά έξω το πλύσιμο, με τους ^^&@(@$ απατεώνες.

Link to comment
Share on other sites

φέτος έχω σπείρει στο μπαλκόνι ποδήλατα,οπότες δεν χωράει τίποτα :p

Ανταλλάσσω καρπούζι, 1 κιλό τομάτες και 2-3 πεπόνια, όλα από τον κήπο μου, με ένα ποδήλατο mtb :p

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Ανταλλάσσω καρπούζι, 1 κιλό τομάτες και 2-3 πεπόνια, όλα από τον κήπο μου, με ένα ποδήλατο mtb :p

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Για αγγελίες υπάρχει η κατάλληλη κατηγορία :p

Βάλ'την εκεί για να σου ρίξω κάρτα για offtopic αγγελία

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να βρω ένα φρούτο με γεύση φέτος,ότι πεπονοκαρπουζοειδες

εχω δοκιμάσει είναι σαν χαρτί.

άρωμα 0,γεύση 0 και χαλάνε στις 2 μέρες

Δοκίμασε κοντούλες. Δεν έχω φάει μέχρι σήμερα ούτε μία που να είναι το χάλι που περιγράφεις. Και τα κεράσια έχουν βγει γενικά αξιοπρεπή. Τα καρπουζοπέπονα συμφωνώ ότι δεν παλεύονται φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κοντούλες. Δεν έχω φάει μέχρι σήμερα ούτε μία που να είναι το χάλι που περιγράφεις. Και τα κεράσια έχουν βγει γενικά αξιοπρεπή. Τα καρπουζοπέπονα συμφωνώ ότι δεν παλεύονται φέτος.

κοντούλες=αχλάδια?

μάλλον δεν ξέρετε να διαλέγετε καρπουζοπέπονα:p

νέο θέμα με οδηγίες μήπως; :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Αχλαδιά - Βικιπαίδεια

Κοντούλα, η αχλαδιά με τα πιο νόστιμα και ακριβά αχλάδια ,εξαιρετικής ποιότητας αλλά και αρκετά ευαίσθητη. Καλλιεργείται στη δυτική Πελοπόννησο.

noob :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.