Jump to content




DJD

Recommended Posts

Το κόμπλεξ με χέρια και πόδια... 45άρα, καλοντυμένη, με tattoo στο αριστερό χέρι. Ξεκινάει από τον ώμο και τελειώνει λίγο κάτω από τον αγκώνα, σε όλη την περιφέρεια του χεριού. Το σχέδιο; Το pattern της Louis Vuitton...

Link to comment
Share on other sites

είναι μια παλιά μονοκατοικία εδώ δίπλα που την επισκευάζουν-μισογκρεμίζουν και είναι και ο τύπος με ένα κομπρεσέρ που μας τα'χει κάνει τσουρέκια εδώ και μια εβδομάδα,εγώ είμαι περίπου ένα τετράγωνο απόσταση μακρυά και δεν τον αντέχω,φαντάζομαι οι κολλητά στο σπίτι τι θα τραβάνε...

τι προσπαθείς ρε με το μηχανάκι,πάρε μια μπουλντόζα ξερωγωτι και ρίξτο μια και καλή να ησυχάσεις και εσύ και εμείς,φφς :crazy:

Link to comment
Share on other sites

από ότι κατάλαβα κάτι παρόμοιο κάνει και εδώ,δεν γκρεμίζει όλο τον τοίχο,έχει πάρει αυτό το εργαλείο του σατανά και ξηλώνει κουφώματα

έχει τόσο θόρυβο που ή θα ξαναφύγω για προπόνηση ή θα πάω για δουλειά μιλάμε :shout:

Link to comment
Share on other sites

ο απο επάνω μας ξήλωνε πλακάκια με το καλέμι προσέχοντας μην τα σπάσει για να τα παει να τα ξαναβάλει στο χωριό του...

Είχε χρησιμοποιήσει φθηνές κόλλες τότε. Με τις κόλλες που βάλαμε εμείς, πιό εύκολα φεύγει το μπετό, παρά το πλακάκι... :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Το κόμπλεξ με χέρια και πόδια... 45άρα, καλοντυμένη, με tattoo στο αριστερό χέρι. Ξεκινάει από τον ώμο και τελειώνει λίγο κάτω από τον αγκώνα, σε όλη την περιφέρεια του χεριού. Το σχέδιο; Το pattern της Louis Vuitton...

Η 2η από πάνω;

(Προειδοποίηση: Απεικόνιση αμφιλεγόμενης πρακτικής που προκαλεί πόνο σε ζώα)

tumblr_lgrope5zi91qarjjvo1_500.jpg

Link to comment
Share on other sites

κανά 2-3 ώρες πριν τη δουλειά να τη πέσεις, μετά θα σέρνεσαι αλλά το βράδυ θα κατεδαφιστείς σαν ελέφαντας.

Εγώ ξυπνούσα 1-2 το μεσημέρι και έτσι το έστρωσα σε 2 μέρες χωρίς ΜΕΓΑΛΗ ταλαιπωρία

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να βρω ένα φρούτο με γεύση φέτος,ότι πεπονοκαρπουζοειδες

εχω δοκιμάσει είναι σαν χαρτί.

άρωμα 0,γεύση 0 και χαλάνε στις 2 μέρες

Φύτεψε δικά σου αν έχεις τη δυνατότητα.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.