Jump to content




DJD

Recommended Posts

"σημερα εχουμε συστημα αλλα απ'οτι βλεπω ακομα σε θεωρουν ελευθερο κτλ"

Και συ καθεσαι και κλαιγεσαι σα μικρο κοριτσακι ???

ΤΟ ΛΕΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ !!!

Εχεις 2η ευκαιριαααα !

Τρεχα να το εκμεταλλευτεις ρε μλκα !

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι πιο πολύ κουράστηκα να φτάσω στην εφορία (Α' ΔΟΥ Ηρακλείου), παρά να βγάλω το χαρτί. Ήταν ένας παχύς και καλός άνθρωπος και μας εξυπηρετούσε τόσο γρήγορα που σχεδόν μας έδιωχνε.

Πιστεύω μέσα στην κοιλάρα του ότι υπήρχε και 2ος υπολογιστής.

Link to comment
Share on other sites

γεμισαν τα χερια μου αφρο πολυουρεθανης, και τωρα με το ζορι βγαινουν!

μην το δοκιμασετε!

Been there, done that, αλλά φορούσα γαντάκια :p

Το ότι ήθελα να γεμίσω με αφρό τον φίλο μου που το πάτησε απότομα και με γέμισε, είναι άλλο θέμα!

Link to comment
Share on other sites

Είναι επιστήμη. Και μάλιστα από τις πολύ δύσκολες, καθώς έχει να κάνει με μη γραμμικά συστήματα, που μια μικρή μεταβολή σε μια παράμετρο οδηγεί σε τεράστιες αποκλίσεις στην έξοδο. Δεδομένου ότι οι παράμετροι και οι μεταβλητές είναι άπειρες δεν είναι απίθανο να γίνεται λάθος. Νταξει, αστρολόγοι ή χαρτορίχτρες δεν είναι, αλλά δεν τους λες και τσαρλατάνους.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

εχμ,ναι βάζεις 2-3 γκαζζιλιον παραμέτρους,γραμμικές μεταβολές,δομικομετεω στοιχεία και κοσμική εντροπία και μας λες με πλατύ χαμόγελο "αύριο θα βρέξει" έχοντας 50-50 πιθανότητες να βγεις σωστός......:p

7gOOmjs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι επιστήμη. Και μάλιστα από τις πολύ δύσκολες, καθώς έχει να κάνει με μη γραμμικά συστήματα, που μια μικρή μεταβολή σε μια παράμετρο οδηγεί σε τεράστιες αποκλίσεις στην έξοδο. Δεδομένου ότι οι παράμετροι και οι μεταβλητές είναι άπειρες δεν είναι απίθανο να γίνεται λάθος. Νταξει, αστρολόγοι ή χαρτορίχτρες δεν είναι, αλλά δεν τους λες και τσαρλατάνους.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

ρε φιλαράκ', οκ δεκτά ολα αυτά που λες, αλλά γιατί η προγιαγιά και η γιαγιά μου που βλέπουν το φεγγάρι, τα σύννεφα κλπ βγάζουν πρόγνωση με τη μια και πέφτουν μέσα στο 90% των περιπτώσεων ;

:p

Link to comment
Share on other sites

7 η ώρα ήρθε σήμερα ο φούστης για να τον πάω βόλτα. Χθες με ξύπνησε στις 3, επειδή, άκουσον άκουσον, περνούσε ένας σκαντζόχοιρος στην αυλή. Όσο περνούν οι μέρες γίνεται και πιο βάρβαρος ο σκύλος...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.