Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ρε αλήτες... Έχετε βγάλει ειδικότητες στους moderators και μένα με αφήσατε στην απέξω? Απαιτώ να γίνω CPU/GPU moderator!

:hehe:

Ε, βασικά όχι. Εσύ είσαι forum moderator, αυτός είναι case moderator aka moddαρει cases, και δεν είναι forum moderator...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Αααα... δεν...

case moder είναι. Δεν κάνει moderating, modding κάνει.

Τούβλο πέταξες, μην την ψάχνεις

:hehe:

Ουψ. Και έλεγα γιατί μου βγάζει ορθογραφικό λάθος στο modder... Damn it.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Καλά άσε, είχα στείλει δέμα στη Λετονία, παρακολουθούσα το tracking με αγωνία γιατί ήταν η πρώτη μου πώληση μέσω ebay, και είχε μείνει σε φάση "Διαλογή" or something για μέεεεεερες.

Κάποια μέρα λέω κάτσε να μπω να ρωτήσω το παλικάρι αν έχει λάβει τίποτα και είδα ότι το έλαβε και ότι έβαλε και positive ranking 3 μέρες νωρίτερα..

Link to comment
Share on other sites

στην περίπτωσή μου το δέμα έρχεται από Κίνα (αποστολή 23 Ιουνίου) άρα σωστά ο πωλητής μου λέει ότι βρίσκεται εδώ

το θέμα είναι εγώ πότε θα το πάρω

Πρόσφατα που πήρα κάτι απο Κορέα, έμεινε σε αυτη τη φάση για 1 μέρα και την επόμενη μέρα ήταν στη Λάρισα και μου το φέραν σπιτι.

Link to comment
Share on other sites

ΔΟΥ Παλαιού Φαλήρου, στο "Μητρώο" που εγώ είχα πάει να πάρω τον κλειδαριθμο, άλλοι παίζει να ήταν για άλλη δουλειά, αλλά από ότι άκουγα απέξω, αρκετοί ήταν για αυτό...

Νομίζω την ίδια ΔΟΥ επισκέφτεται και γνωστότατος case modder του forum.

Πήγα στης ~8:30, περίμενα κατι περισσότερο από 2 ώρες, για μια διαδικασία 2 λεπτών, και ένα χαρτί που θέλουμε μόνο έναν αριθμό που δεν καταλαβαινω γιατί δεν το έστειλαν με ένα mail, όταν κατά την έγγραφη τους δίνεις το e- mail σου...

Ζητάω πολλά;

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

To πηρα κι εγω το @$#%%χαρτο πριν κανα διμηνο,

γινοταν οντως χαμος στο μητρωο κλασσικα (αλλος οροφος-αλλος κοσμος)

μια ωρα και αναμονη αν θυμαμαι καλα για μια δουλεια 2 λεπτων.

παλι καλα που μια κυρια απο το κοινο ανελαβε χρεη επιλοχια και εφτιαξε αυτοσχεδια χειρογραφη λιστα προτεραιοτητας γιατι αλλιως θα ειχαμε σκηνες βγαλμενες απο τους καβγαδες στο χωριο του Αστεριξ!

αλλα τι να το κανεις...

Το συστημα εδω και ενα μηνα αρνειται πεισματικα να ανανεωσει την οικογενειακη μου κατασταση σε "παντρεμενος"

Καθε μερα παιρνω τη λογιστρια τηλ και λαμβανω απαντησεις του στυλ

"σημερα δεν εχουμε συστημα"

"σημερα 12.00-18.00 εχουν εργασιες συντηρησης"

"σημερα εχουμε συστημα αλλα απ'οτι βλεπω ακομα σε θεωρουν ελευθερο κτλ"

Να θες να υποβαλλεις δηλωση και να μην μπορεις!

Εκτος κι αν το συστημα με προτιμουσε αδεσμευτο και τωρα μου κανει τσαλιμακια και μου κραταει μουτρα....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.