Jump to content




DJD

Recommended Posts

έχετε και νούμερα στην εφορία; μπραβο.....

Βασικά δεν έχουμε ακριβώς νούμερα. Είναι όλο homemade! Γράφουμε τα ονόματα μας σε μια λίστα (με αύξοντα αριθμό), όταν γεμίσει την πάνε μέσα και παίρνουν άλλη λευκή κόλλα. Κάθε 10-15 λεπτά, βγαίνει η υπάλληλος και φωνάζει 4 ονόματα.

Μόλις έιδα ότι έβγαλαν χαρτί, που λέει μέγιστος αριθμός 150. Δηλαδή αν είσαι 151 έλα αύριο..

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

είναι η μετεωρολογία πραγματική επιστήμη ή τπτ τσαρλατάνοι με όργανα τελικά;

Είναι επιστήμη. Και μάλιστα από τις πολύ δύσκολες, καθώς έχει να κάνει με μη γραμμικά συστήματα, που μια μικρή μεταβολή σε μια παράμετρο οδηγεί σε τεράστιες αποκλίσεις στην έξοδο. Δεδομένου ότι οι παράμετροι και οι μεταβλητές είναι άπειρες δεν είναι απίθανο να γίνεται λάθος. Νταξει, αστρολόγοι ή χαρτορίχτρες δεν είναι, αλλά δεν τους λες και τσαρλατάνους.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

να δω τον @ntg να σκούζει επειδή κάνει κρύο και τίποτε άλλο:hehe:

Oχι..νταξ...τη φχαριστηθηκα τη δροσουλα.

Απλα μου σπασε τα @@ η 5ωρη(και βαλε) βροχη που δε με αφηνε να κοιμηθω.:p

(οχι δε μενω ακομα σε παγκακι ..απλα ακουγεται στις τεντες).

Link to comment
Share on other sites

Oχι..νταξ...τη φχαριστηθηκα τη δροσουλα.

Απλα μου σπασε τα @@ η 5ωρη(και βαλε) βροχη που δε με αφηνε να κοιμηθω.:p

(οχι δε μενω ακομα σε παγκακι ..απλα ακουγεται στις τεντες).

164203_546348535400888_867330799_n.jpg

Λάρ'σα Version :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

σε ποια ΔΟΥ όλα αυτά; και σε ποιο τμήμα γίνεται τέτοιος χαμός;

ΔΟΥ Παλαιού Φαλήρου, στο "Μητρώο" που εγώ είχα πάει να πάρω τον κλειδαριθμο, άλλοι παίζει να ήταν για άλλη δουλειά, αλλά από ότι άκουγα απέξω, αρκετοί ήταν για αυτό...

Νομίζω την ίδια ΔΟΥ επισκέφτεται και γνωστότατος case moderator του forum.

Πήγα στης ~8:30, περίμενα κατι περισσότερο από 2 ώρες, για μια διαδικασία 2 λεπτών, και ένα χαρτί που θέλουμε μόνο έναν αριθμό που δεν καταλαβαινω γιατί δεν το έστειλαν με ένα mail, όταν κατά την έγγραφη τους δίνεις το e- mail σου...

Ζητάω πολλά;

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.