Jump to content




DJD

Recommended Posts

έχω κοπέλα :p

Step 1: Περιέγραψε στη κοπέλα σου με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες τι έγινε. Δείξε φωτογραφίες αν χρειαστεί

Step 2: Δώσε μεγάλη έμφαση στο σημείο που έδωσες χυλόπιτα

Step 3: You are gonna get laid bro

[MENTION=17303]Xero[/MENTION] δεν θέλω να μάθω τι έκαναν στο πλυντήριο

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1086]Hero[/MENTION]

"θέλεις κάτι να μου πεις με αυτό; για να ξέρω"

"Ναι, ότι σ'αγαπάω τόσο που δεν θέλω να κάνω τίποτα με καμμία άλλη, είτε το γνωρίζεις είτε όχι"

(συνδιαζόμενο με τριαντάφυλλα = epic win)

Όσο σκληρά κι αν συμπεριφέρεται, θα αναγκαστεί να το εκτιμήσει.

Θυμήσου, δεν είναι αυτό που λες αλλά ο τρόπος που το εκφράζεις ;)

Στη τελική αν πάψει να σε θέλει, εσύ έχεις επιλογές :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μετά το φαγοπότι, την επόμενη ημέρα είναι σημαντικό να αναπληρώσετε τα υγρά του οργανισμού σας καταναλώνοντας άφθονους χυμούς από φρούτα και λαχανικά. Ιδιαίτερα ευεργετικός είναι ο χυμός μήλου. Φάτε ελαφρά. Προτιμήστε τροφές πλούσιες σε υδατάνθρακες (π.χ. ψωμί με μέλι). Εξίσου θεραπευτικός είναι και ο ζωμός κότας με λαχανικά. Αποφύγετε τα λιπαρά τρόφιμα, τα μπαχαρικά και το γάλα. Καλό είναι να μην καταναλώσετε μεγάλες ποσότητες ωμών λαχανικών και να μαγειρέψετε επαρκώς τα προς κατανάλωση γεύματα. Αποφύγετε τον καφέ, το αλκοόλ, τα ποτά τύπου κόλα. Θα επιβαρύνουν το ήδη ταλαιπωρημένο πεπτικό σας σύστημα. Οι ακραίες θερμοκρασίες σε ποτά και τρόφιμα (καυτά – παγωμένα) δεν συνιστώνται. Απολαύστε ένα χλιαρό μπάνιο. Βγείτε μία βόλτα στη Φύση, για να εισπνεύσετε καθαρό αέρα.

Link to comment
Share on other sites

Μετά το φαγοπότι, την επόμενη ημέρα είναι σημαντικό να αναπληρώσετε τα υγρά του οργανισμού σας καταναλώνοντας άφθονους χυμούς από φρούτα και λαχανικά. Ιδιαίτερα ευεργετικός είναι ο χυμός μήλου. Φάτε ελαφρά. Προτιμήστε τροφές πλούσιες σε υδατάνθρακες (π.χ. ψωμί με μέλι). Εξίσου θεραπευτικός είναι και ο ζωμός κότας με λαχανικά. Αποφύγετε τα λιπαρά τρόφιμα, τα μπαχαρικά και το γάλα. Καλό είναι να μην καταναλώσετε μεγάλες ποσότητες ωμών λαχανικών και να μαγειρέψετε επαρκώς τα προς κατανάλωση γεύματα. Αποφύγετε τον καφέ, το αλκοόλ, τα ποτά τύπου κόλα. Θα επιβαρύνουν το ήδη ταλαιπωρημένο πεπτικό σας σύστημα. Οι ακραίες θερμοκρασίες σε ποτά και τρόφιμα (καυτά – παγωμένα) δεν συνιστώνται. Απολαύστε ένα χλιαρό μπάνιο. Βγείτε μία βόλτα στη Φύση, για να εισπνεύσετε καθαρό αέρα.

Έχω λιώσει στα υγρά. Είμαι παλιά καραβάνα οπότε τα βασικά τα ξέρω. Απλά πρώτη φορά είναι τόσο σκατά το στομάχι την επόμενη μέρα. :(

Φτιάχνω σουπούλα με τις ευλογίες της [MENTION=20975]karmen1983[/MENTION]. Έψησα και ψωμάκι να την συνοδέψω :D

Thanks [MENTION=400]astrolabos[/MENTION]. Μέχρι και χυμό μήλου έχω στο σπίτι :D Θα τον τιμήσω αργότερα. Όσο για την βόλτα στη φύση, αφού ξέρεις... Μέσα στη φύση είμαι :D

Έγινε επεξεργασία από qbiefox
Link to comment
Share on other sites

Αρκετά με τα vista στο laptop.. Ο Firefox και ο explorer λειτουργούσαν με διακοπές για χρόνια..

Κατεβαζω (δωρεαν και νομιμοτατα απο MSDNAA) τα windows 8.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

να μας πεις εντυπώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά με τα vista στο laptop.. Ο Firefox και ο explorer λειτουργούσαν με διακοπές για χρόνια..

Κατεβαζω (δωρεαν και νομιμοτατα απο MSDNAA) τα windows 8.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

να μας πεις εντυπώσεις !

και να τις πεις εδώ στο ΠΟΘ τις εντυπώσεις, ξέρεις εσύ :sarcastic:

dp53YmP.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.