Jump to content




DJD

Recommended Posts

:jester:

Χθες το πρωί σκέφτηκα ότι έχω πολλά χρόνια να αρρωστήσω.

Μαντέψτε τι έγινε σήμερα :p

Φυσιολογική version: συνάχι.

Πολωνός version: Πήγε η κοπέλα σου σε συνέντευξη, και της την έπεσε ένας αφρικανικός silverback γορίλας, το οποίο έπνιξες με τα κορδόνια του σανδαλιού σου, αλλά σε δάγκωσε και ξύπνησες με έμπολα που φυσικά θα γιατρέψεις μόνος σου με κομπρέσες και ένα πουλόβερ.

Link to comment
Share on other sites

:jester:

Φυσιολογική version: συνάχι.

Πολωνός version: Πήγε η κοπέλα σου σε συνέντευξη, και της την έπεσε ένας αφρικανικός silverback γορίλας, το οποίο έπνιξες με τα κορδόνια του σανδαλιού σου, αλλά σε δάγκωσε και ξύπνησες με έμπολα που φυσικά θα γιατρέψεις μόνος σου με κομπρέσες και ένα πουλόβερ.

sheldon.gif

Soon....

Link to comment
Share on other sites

wut?έφαγες τπτ μανιτάρια αυτές τις μέρες; :p

Τσου, δεν έκανα τίποτα διαφορετικό αυτές τις μέρες. Ήταν ξαφνικό. Τώρα βρίσκομαι στο κρεβάτι χαπακωμένος.

Μην σου πω ότι τώρα είμαι το κατάλληλο στρώμα για γάτες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σηκώθηκα πάλι με πόνο στη μέση σήμερα. Λιγότερο από χτες. Πήγα και πήρα το αμάξι από τον άχρηστο φαναρτζή (από τη Δευτέρα το είχε και δεν έκανε τίποτα) και ασχολήθηκα μαζί του.

Μετά από 2 ώρες δουλειά, ούτε πόνοι στη μέση ούτε τίποτα!!:banging:

Άσε που μετά τις 2-3 γκαζιές με 2α, επανήλθε και η ψυχική μου ηρεμία στη θέση της!!:smoke:

Link to comment
Share on other sites

Δεν σκεφτόσουν καλύτερα να σταματήσεις 1 λεπτό; :rolleyes:

αυτό πήγα να κάνω. από την Συγγρού να βγω στον παράδρομο για να σταματήσω και το περιπολικό ήταν ακριβώς βγαίνοντας στον παράδρομο.

Sorry, αλλά καλά σου έκαναν. Είναι πολύ πιό επικίνδυνο από ότι νομίζουμε.

Δεν λέω ότι δεν φταίω.

Γενικά δεν μιλάω όταν οδηγώ ή σταματάω και μετά απαντώ. Έτυχε η φάση.

Έγινε επεξεργασία από suboy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.