Jump to content




DJD

Recommended Posts

ναι. εγώ την έχω πατήσει κιόλας... την έχω πέσει σε 3η ξαδέρφη και δεν ήξερα ποια ήταν γιατί είχα να την δω από μωρό ( να δεις τώρα τι μωρό που έγινε)

Στην ξαδέρφη και στη θεία μπαίνει πάντα πιο ευθεία... ;)

Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις 450€ το μήνα για να δουλεύεις 10 ώρες τη μέρα...

Παρόλα αυτά, το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι αν θα δεχθεί ο Σπανούλης τα 2.500.000€ που του δίνει ο Ολυμπιακός...

Το χειρότερο όμως είναι, ότι έχεις δικαίωμα ψήφου...

Καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Πλέον είναι ο ταχυδρόμος αλλά το θέμα δεν είναι εκεί, τα δεματάκια μου έρχονται στην ώρα τους και χωρίς δράματα.

Ξέρεις τι τραβάνε μερικοί μερικοί που ζούνε με το δράμα των ελληνικών ταχυδρομείων? (ονόματα δεν λέμε, θα μυγιαστούν και θα αποκαλυφθούν μόνοι τους:p)

Link to comment
Share on other sites

Πλέον είναι ο ταχυδρόμος αλλά το θέμα δεν είναι εκεί, τα δεματάκια μου έρχονται στην ώρα τους και χωρίς δράματα.

Ξέρεις τι τραβάνε μερικοί μερικοί που ζούνε με το δράμα των ελληνικών ταχυδρομείων? (ονόματα δεν λέμε, θα μυγιαστούν και θα αποκαλυφθούν μόνοι τους:p)

ρώτα εμένα... που όχι απλά είμαι επαρχία . πρέπει πρώτα να πάνε ηράκλειο και μετά να έρθουν εδώ. όσο κάνει να έρθει απο Αγγλία Αθήνα άλλο τόσο να έρθει Χανιά

Link to comment
Share on other sites

Πονάει η μέση μου από χτες...:giveup: Δε μπορώ άλλο...

Περαστικά.

Τελικά το μυστήριο της σοκολάτας το έλυσες? Εγώ βασικά με τις καλοκαιρινές εξορμήσεις σου στις παραλίες,

περίμενα τίποτα κεμπάπ να βρεις.:p

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε στάση, μην είσαι όλη την ώρα στα τέσσερα :p

Wooo, a little too much, dude!

Περαστικά.

Τελικά το μυστήριο της σοκολάτας το έλυσες? Εγώ βασικά με τις καλοκαιρινές εξορμήσεις σου στις παραλίες,

περίμενα τίποτα κεμπάπ να βρεις.:p

Όχι. Θα ρωτήσω τον αδερφό μου, το χρησιμοποιεί και εκείνος μερικές φορές.

Δεν το κουβαλάω μαζί στην παραλία, βρε!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.