Jump to content




DJD

Recommended Posts

^^^^^^

Άστο, στην κρήτη έχω κάνει ρεκόρ κατανάλωσης...

1485 χλμ με 103€ diesel με τιμές 1.40-1.50.

3 άτομα μόνιμα και 70% A/C με 4.7lt/100 στο trip computer :D

Κι' εμείς που πήγαμε 3ήμερο Κωστάντζα-Βουκουρέστι, 400lei (~90€) καύσιμο για ~1500ΚΜ με το 207 1.4 HDi με A/C και 4 άτομα :p

Ρε μη συγκρίνετε με diesel και νέα αυτοκίνητα. Το ταρταλάκι μου είναι του 2003 αλλά ο κινητήρας του είναι άνετα και 15 χρονών! Παρά ταύτα δε παύω να ζηλεύω :baby:!

Link to comment
Share on other sites

μέρα,αναζητείται Πασοκ-ος (πρώην ή νυν,δεν υπάρχει θέμα) να ρίξει την ψήφο του στο δίπλα θέμα :sarcastic:

Done! :p

(ούτε πρωην, ούτε νυν αλλά who cares?)

Link to comment
Share on other sites

Μίνι γκάλοπ.

1)Σας αρέσουν η όχι τα σκουλαρίκια στα αφτιά στους άντρες?

2)Αν τα αποδέχεστε (η σας αρέσουν), πια ηλικία θεωρείτε την μικρότερη που ένας πιτσιρικάς μπορεί να βάλει σκουλαρίκι?

Link to comment
Share on other sites

Μίνι γκάλοπ.

1)Σας αρέσουν η όχι τα σκουλαρίκια στα αφτιά στους άντρες?

2)Αν τα αποδέχεστε (η σας αρέσουν), πια ηλικία θεωρείτε την μικρότερη που ένας πιτσιρικάς μπορεί να βάλει σκουλαρίκι?

Νέο thread με poll ίσως να ήταν καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Μίνι γκάλοπ.

1)Σας αρέσουν η όχι τα σκουλαρίκια στα αφτιά στους άντρες?

2)Αν τα αποδέχεστε (η σας αρέσουν), πια ηλικία θεωρείτε την μικρότερη που ένας πιτσιρικάς μπορεί να βάλει σκουλαρίκι?

1) Έχω σκουλαρίκι στο αυτί..

2) Δεν έχω ιδέα, αλλά το παν είναι ΤΙ σκουλαρίκι βάζει κανείς..

Άλλο να βάζεις στρασάκι (ΣΤΟΝ ΚΑΙΑΔΑ), άλλο κρικάκι, άλλο να ανοίγεις τρύπα (στρέτσινγκ) και να περνάει δάχτυλο μέσα από την τρύπα.

Link to comment
Share on other sites

Μίνι γκάλοπ.

1)Σας αρέσουν η όχι τα σκουλαρίκια στα αφτιά στους άντρες?

2)Αν τα αποδέχεστε (η σας αρέσουν), πια ηλικία θεωρείτε την μικρότερη που ένας πιτσιρικάς μπορεί να βάλει σκουλαρίκι?

1) Έχω και στα 2 αφτια μου τρύπες (για stretching). Μου αρέσουν, αν και δεν πανε σε όλους. Όπως ειπώθηκε, το παν είναι ΤΙ σκουλαρίκι βάζει κανείς.

2) Συνήθως βλέπω πιτσιρικάδες να κάνουν τρυπες στο γυμνάσιο (13-15). Αρκετοί συμμαθητές μου είχαν κάνει τότε, και ακομα περισσότεροι στο λύκειο.

Δεν κάνεις ενα νεο θέμα με poll να υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

Meanwhile in Greece

Κύρια Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ κατεύθυνσης Πληροφορικής.
  • Τριετή εμπειρία σε παρόμοια θέση και ειδικότερα στην διαχείριση δικτύων και συστημάτων
  • Εμπειρία σε υποστήριξη, εγκατάσταση και συντήρηση Πληροφοριακού Συστήματος (software & hardware, δικτυακού ενσύρματου και ασύρματου εξοπλισμού LAN, WAN, VPN)
  • Γνώση και εμπειρία στη χρήση του πληροφοριακού συστήματος “ΕΡΜΗΣ” / "H.E.R.ME.S." του Χ.Α.
  • Γνώση της αγοράς πληροφορικήςΆριστη γνώση αγγλικών.

Μέχρι εδώ ΟΚ, μετά:

Οι υποψήφιες που πληρούν τις παραπάνω προδιαγραφές παρακαλούνται όπως αποστείλουν

αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα με απαραίτητη επισυναπτόμενη φωτογραφία τους.

5032b79518613366c600017b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.