Jump to content




DJD

Recommended Posts

Όχι μόνο! Δε χρειάζεται να λειτουργεί το a/c τόσο δυνατά για λόγους κατανάλωσης ηλεκτρικής ενέργειας αλλά και υγιεινής.

Μπούρδες! Βάλε το a/c στη ζέστη και ανάγκασέ τες να δουλεύουν με τα εσώρουχα!!

Link to comment
Share on other sites

Ο "δικος μου" τελικα δεν μπορεσε να κανει κατι με την κληση που εφαγε η κοπελα μου.

Ξυπναμε νωριτερα λοιπον και κοβω λασπη για σταση κεραμεικου.

Παει να πλερωσει τη κληση (τα μισα μιας και ειναι 10μερες) και βλεπω τη τυπισσα στο γκισε να μασαει τσιχλα κι να μιλαει στο τηλ... εκχμ

Της λεει, μπορει να μειωθει η κληση ? ειμαι ανεργη εχω την καρτα του ΟΑΕΔ μαζι μου κλπ.

Η τυπισσα χωρις να τη κοιταξει καν λεει ΟΧΙ, και συνεχιζει να μασαει τσιχλα... εκχμ...

Πλησιαζω εγω, της λεω κατ'αρχας κλειστε το τηλ και συνεχιζουμε...

μπορειτε να μου πειτε σε ποια αποφαση, ποιον νομο κλπ στηριζετε τη αποφαση σας ?

Εκχμ... οχι ειναι η πολιτικη της εταιριας μας.

Μαλιστα, το ονομα σας?

Απαγορευεται να σας πω

Ωραια, ο υπευθυνος ποιος ειναι ?

Δεν υπαρχει υπευθυνος

Θελετε να μου πειτε δηλαδη πως λειτουργειτε χωρις καποιον προισταμενο ?

ΝΑΙ...

Ε εβαλα και γω μια φωνη, βρεθηκε εκει περα ενα παπ@ριδι το οποιο μου ελεγε τις ιδιες μαλ@κιες... Ουτε ονομα, ουτε υπευθυνο ουτε τπτ...

Πλερωνω τη κληση 42€ και ζηταμε το εντυπο ενστασης.

ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΟΦΛΗΣΕΙ ΤΗ ΚΛΗΣΗ ΣΤΗ ΟΠΟΙΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΜΟΥ...

Λεει στη κοπελα μου, για να υποβαλετε τη ενσταση θα μου δωσετε να βγαλω φοτοτυπια τη ταυτοτητα σας.

Ντοοοοοοοοοοινγ για κανεναν λογο της λεω, δεν ειστε υπευθυνο εκτελεστικο οργανο για να σας επειδηξω τη ταυτοτητα μας, ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΣΤΗ ΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ !!!

Ξανα πεταγεται το παπ@ριδι που κι καλα ηταν υπευθυνος σταθμου, "αμα σ'αρεσει φιλαρακι μου και ετσι κι αλλιως"

Αχα, αφενος κυριε σας μιλησα στον πλυθυντικο και ετσι απαιτω να μου μιλατε κι εσεις, αφετερου γ@μ# τον @ντι..... ΣΑΣ, καταλαβες ?

:nothing:

Θα μας δωσεις το εντυπο ενστασης τωρα η θα φωναξεις εναν προισταμενο ?

:blink:

100 λεγεται.

Ναι καλημερα σας, ονομαζομαι Χ το τηλ μου ειναι 69ΧΧ και βρισκομαι στον σταθμο μετρο κεραμεικος στο γραφειο προστιμων.

Μια "κυρια" η οποια δεν ειναι εκτελεστικο οργανο ζηταει τη ταυτοτητα μου"

Παρακαλω να επιληφθείτε.

Καλως ερχομαστε...

Κοκκαλο ολοι, μεταξυ τους κι η δικια μου η οποια εβαλε τα κλαμματα.

Σε 10 λεπτακια σκαει ο καπς, ευγενεστατος ο οποιος ειχε καταλαβει τι παιχτηκε.

Μου παραδεχτηκε δικαιο και ζητησε να βρεθει ενα αρμοδιο ατομο το οποιο θα λυσει το προβλημα.

ΒΡΕΘΗΚΕ ΠΑΙΔΙΑ ΩΣ ΕΚ ΘΑΥΜΑΤΟΣ η υπευθυνη η οποια μας πηρε στο γραφειο της.

Εκει οχι απλως εγινε ενσταση πληρωμης αλλα και αναφορα για ολους τους αγενεστατους "υπαλληλους" της εταιριας.

Γ@μηστε τους μη τους αφησετε ρεεεεεεεεεεεε

ΥΓ αντε Καλημερες

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.