Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αυτοί οι Χριστιανοί έχουν την περίεργη ιδέα να νομίζουν ότι όλος ο κόσμος ενδιαφέρεται για τις γιορτές τους και μας πρήζουν με τις καμπάνες τους. 25 λεπτά τώρα βαράνε γιατί κάπου εδώ κοντά γιορτάζουν ο Πέτρος και ο Παύλος.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Πσσςςς...έχω αράξει μπροστά στο διπύρηνο pc μου, στο δωμάτιο έχω 36.5 βαθμούς, και έφτιαξα και ελληνικό καφέ...αυτά είναι!:p

Ειδοποιησε μας σε λιγο με το πισι ανοιχτο ποσο θα παει.

Μετα απο 1 ωρα στο δωματιο μου ανεβαινει απο 30 σε 32 ανετα.

Ανοιγω λιγο το αρκουδισιον να κατεβει παλι στους 30 και μετα παλι τα ιδια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

το q6600 ανοίγει μόνο μετά τις 12 το βράδυ ή μέχρι τις 10 το πρωΐ.

Και το 2πύρινο ΑΤΟΜ καλό είναι στις ζέστες.

Το νυχτερινο/μειωμένο τιμολόγιο της ΔΕΗ είναι 11μμ με 7πμ τώρα το καλοκαίρι :hehe: :hehe:

:____[MENTION=22039]___[/MENTION]_[MENTION=22039]___[/MENTION]_ sent from my padόφλα ____[MENTION=22039]___[/MENTION]_[MENTION=22039]___[/MENTION]_:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το απόγευμα πέρασα από την πλατεία που συνήθιζα να πηγαίνω κι εγώ μικρός.

Πήγαν να με πατήσουν 3 ποδήλατα και μια μπαλιά πέρασε ξυστά.

Ή έχει γίνει πιο επικίνδυνη η πλατεία ή εγώ γέρασα...

Καληνύχτα :hi:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=sng_CdAAw8M]Rhye - Open - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Με ζητήσανε και θα ξαναπροσληφθώ στην παλιά μου δουλειά στο αεροδρόμιο, και από την *άβλα δε μπορώ να κοιμηθώ!!!:hehe:

Μπράβο, σε ποιο αεροδρόμιο? Ηρακλείου? Αν ναι σε τι πόστο αν επιτρέπεται?

Link to comment
Share on other sites

Με ζητήσανε και θα ξαναπροσληφθώ στην παλιά μου δουλειά στο αεροδρόμιο, και από την *άβλα δε μπορώ να κοιμηθώ!!!:hehe:

***Εισάγετε σχόλιο LL-NEO περι success story εδώ***

Πέρα απ τη πλάκα, εύγε. Καλο ειναι να ακουμε και κανενα καλο νεο. :turn:

Link to comment
Share on other sites

A και με τον ίδιο μισθό όπως και 2 χρόνια πριν, χωρίς περικοπές! Και πλέον με αυτοκίνητο της εταιριας για τις μισές μετακινήσεις, μιας και θα δουλεύω σπαστό 8-12 με 5/6-8/9 το βράδυ.

Απλά τα νεύρα κρόσια για κανά δίμηνο όμως μόνο μιας και θα διακόψω για να συνεχίσω τη σχολή μου. Θα έρχεται πάλι ο γύφτος ο ισραηλίτης να κάνει παζάρι στην ήδη κλεισμένη κράτηση του ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :jester:.

Y.Γ. Rent a car εταιρία είναι (από εκεί που πήρε ο Zach Galifianakis αυτοκίνητο στο Due Date :nothing:)

Link to comment
Share on other sites

Το νυχτερινο/μειωμένο τιμολόγιο της ΔΕΗ είναι 11μμ με 7πμ τώρα το καλοκαίρι :hehe: :hehe:

Αν ήταν να το έκανα για το ρεύμα, θα είχα αλλάξει το q6600 προ πολλού...!

Σήμερα μου φαίνεται ότι είναι λίγο πιο δροσερά από άλλες μέρες!

Καλημέρα!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.