Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν έχω κατσαρίδες, έχω μυρμήγκια :p

Δεν βάζω gel γιατί έχω και μωρό στο σπίτι. Όπου βρίσκω τρύπα (δεν έχεις ιδέα πόσες του 1mm έχω βρει στο μπάνιο) ρίχνω φάρμακο και κλείνω, τελειώνουν οι μέρες τους :D

Link to comment
Share on other sites

δε παμε καλα...κλεψανε τις 2-3 παπιες του γειτονα...:crazy_pilot:

(τις ειχε κλεισμενες μπροστα απο το μαγαζι του εδω και χρονια)

λολ

Λευτερια στους Χιουη-Λιουη-Ντιουη

khinsider_kh_mural___huey__dewey__and_louie_by_zephyr_flutist-d4z2sd7.png

BBQ Crispy duck FTW

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

BBQ Crispy duck FTW :hehe:

Aromatic crispy duck for the absolute win. Την καλύτερη την έχω φάει σε κινέζικο εστιατόριο ξενοδοχείου στο Λονδίνο. Την μία μέρα πήρα μισή.. την επόμενη μέρα ξαναπήγα και έφαγα ολόκληρη. Απίστευτο πράμα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει έρθει κάποιο παιδάκι εδώ στην εταιρία, 12-14 το υπολογίζω, και κάθεται σε έναν υπολογιστή δίπλα μου. Πρέπει να είναι ο γιός κάποιου από του διευθυντές. Εδώ και 45 λεπτά μιλάει στο κινητό (Samsung Galaxy S3 Mini) με μια κοπέλα... Ήθελα πραγματικά να του το πάρω, να βρω ποιός είναι ο πατέρας του και να του το χώσω στον (_|_)...

Link to comment
Share on other sites

Έχει έρθει κάποιο παιδάκι εδώ στην εταιρία, 12-14 το υπολογίζω, και κάθεται σε έναν υπολογιστή δίπλα μου. Πρέπει να είναι ο γιός κάποιου από του διευθυντές. Εδώ και 45 λεπτά μιλάει στο κινητό (Samsung Galaxy S3 Mini) με μια κοπέλα... Ήθελα πραγματικά να του το πάρω, να βρω ποιός είναι ο πατέρας του και να του το χώσω στον (_|_)...

Σαλιαρίζει? Το πρόβλημα είναι ότι είναι πλούσιο παιδάκι? Ή ότι κάθεται δίπλα σου και μιλάει στο τηλ?

ΕΝΤΙΤ:

Δεν πρέπει να κάνω ποστ πουθενά, να στέλνω mail, να γράφω κώδικα ή να μιλήσω στο Skype πριν πιω μισό cafe..

Είναι επικίνδυνο..

Έχω κάνει 5 έντιτς σε 5 γραμμές στο thelab..

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Παρτούζα κατσαρίδας,ταραντούλας,ακρίδας...

9138734904

Monster - a set on Flickr

Ευρωπαϊκός γρύλος με τους μεγαλύτερους όρχεις του κόσμου

Α bug with balls :hehe:

Ήθελα πραγματικά να του το πάρω, να βρω ποιός είναι ο πατέρας του και να του το χώσω στον (_|_)...
Αν του το βάλεις στο κwλο δεν θα πάθει βλάβη;

O πατέρας ίσως, ο μικρός όχι. :p

(Aν και με το mini δε το βλέπω, αν είχε κανένα Note κάτι κάναμε!)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.