Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αδίκως δηλαδή πιστεύεις ότι συμβαίνει αυτό;

Το "ερώτημα" είναι, "γιατί ενώ έχουν κάνει όλοι, μόνο αυτός τα λούζεται;". Ίσως επειδή είναι λίγο πιο γελοίος από τους άλλους. Αλλά οι άλλοι ΖΑΧΑΡΗ

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω ότι την βγάζουν καθαροί οι άλλοι, αλίμονο, κανένας τους δε μπορεί να την βγάλει καθαρός. Απλά όπως είπες, είναι έξτρα γελοίος ο μπουμπούκος. Το να λες 6μήνες πριν ότι ο Σαμαράς είναι ο χειρότερος και 6 μήνες μετά ότι είναι ο μοναδικός ηγετής σε καταστά ψυχολογικά ασταθή και χρειάζεσαι κλινική παρακούλουθηση αν τα εννοείς. Απλά επειδή βουτάνε για το χρήμα αν αύριο πρέπει να πουν ότι ο Κουβέλης είναι ο μοναδικός ηγέτης, θα το πουν.

Link to comment
Share on other sites

Το "ερώτημα" είναι, "γιατί ενώ έχουν κάνει όλοι, μόνο αυτός τα λούζεται;". Ίσως επειδή είναι λίγο πιο γελοίος από τους άλλους. Αλλά οι άλλοι ΖΑΧΑΡΗ

Απλά, έχει την μεγαλύτερη έκθεση από όλους στα ΜΚΔ (Μέσα Κοινωνικής Δικτύωσης) οπότε ότι "πετάγε" για να πιάσει, τώρα του "επιστρέφεται" πίσω με "τόκο"

Link to comment
Share on other sites

Πολυ πλακα και χαβαλες πεφτει με τα του Αδωνη

αλλα φοβαμαι οτι θα μας βγει ξινό το γελιο

θα δουμε τπτ ΕΡΤολογικες τακτικες με λουκετα σε νοσοκομεια (τα εχουν ηδη στην αναμονη)

και ραντζα στην υπαιθρο

και θα ευχομαστε να μην χρειαστουμε ουτε ραμμα...

Απο ενα σημειο και μετα η βλακεια καταντα επικινδυνη και ενδεχεται να αποβει μοιραια

Link to comment
Share on other sites

Πολυ πλακα και χαβαλες πεφτει με τα του Αδωνη

αλλα φοβαμαι οτι θα μας βγει ξινό το γελιο

θα δουμε τπτ ΕΡΤολογικες τακτικες με λουκετα σε νοσοκομεια (τα εχουν ηδη στην αναμονη)

και ραντζα στην υπαιθρο

και θα ευχομαστε να μην χρειαστουμε ουτε ραμμα...

Απο ενα σημειο και μετα η βλακεια καταντα επικινδυνη και ενδεχεται να αποβει μοιραια

Με απόλυτη σοβαρότητα, σου λέω ότι όλα τα αστειάκια και οι εικόνες που βγαίνουν και γελάμε, βγαίνουν γιατί στην πραγματικότητα φοβόμαστε πολύ για ότι έρχεται..

Δεν είναι αστείος, είναι επικίνδυνος.

ΕΔΙΤ

1017202_10200912581409861_461065618_n.jpg

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Lab-ίτη θέλω να εκφράσω ένα προσωπικό παράπονο που με βασανίζει από μικρό παιδί.:p

Ποτέ δεν κατάφερα να κάνω αξιοπρεπή/πάνω από 2sec. σούζα με το ποδήλατο...τώρα στα γεράματα δεν το κυνηγάω γιατί ο γέρος η από πέσιμο η από χ@σιμο.

Τα λέω αυτά γιατρέ μου γιατί ένα παλιόπαιδο εδώ στη γειτονιά το έχει ανάγει σε επιστήμη, και κάνει τα πάντα να ανασύρει τα άσχημα παιδικά μου βιώματα.

Πριν λίγο πέρασε σούζα με το mtb πίνοντας ταυτόχρονα κόκα-κόλα...νέοι τεντυ-μπόιδες!:p

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Lab-ίτη θέλω να εκφράσω ένα προσωπικό παράπονο που με βασανίζει από μικρό παιδί.:p

Ποτέ δεν κατάφερα να κάνω αξιοπρεπή/πάνω από 2sec. σούζα με το ποδήλατο...τώρα στα γεράματα δεν το κυνηγάω γιατί ο γέρος η από πέσιμο η από χ@σιμο.

Τα λέω αυτά γιατρέ μου γιατί ένα παλιόπαιδο εδώ στη γειτονιά το έχει ανάγει σε επιστήμη, και κάνει τα πάντα να ανασύρει τα άσχημα παιδικά μου βιώματα.

Πριν λίγο πέρασε σούζα με το mtb πίνοντας ταυτόχρονα κόκα-κόλα...νέοι τεντυ-μπόιδες!:p

Aχαχαχαχαχα, είμαι νεότερος, και δεν έμαθα ποτέ να κάνω σούζα ούτε όταν ήμουν 15 χρονών.. Δεν το είχα.. Είχα έναν φίλο τότε, που μπορούσε να κάνει χιλιόμετρο με στροφές και ανηφόρες σούζα...

Link to comment
Share on other sites

Τι κατσαρίδες μου λέτε, χειρότερο πράγμα από τα μυρμήγκια δεν υπάρχει. 14 μέρες μετράω καθημερινή "μάχη".

Είχαν φωλιάσει κάπου μέσα στις σωληνώσεις του νερού στο πατάρι και μου έβγαιναν καμιά 50αριά την ημέρα από κουζίνα-μπάνιο-πατάρι. Μεγάλα. Ιπτάμενα.

Πλέον έχω φτάσει στο σημείο μετά από μονώσεις, απεντομώσεις, απολυμάνσεις, δολώματα, παγίδες, στεγανοποιήσεις με σιλικόνες, πολυουρεθάνες, σοβά, στόκο κλπ να κλείνω κάτι τρυπούλες 1mm που βρίσκουν/ανοίγουν στους αρμούς στα πλακάκια.

Αν ήταν δικό μου το σπίτι θα το είχα γκρεμίσει λέμε. Έχω καλό feeling ότι όπου να'ναι τελειώνουν τα ψωμιά τους. Τουλάχιστον δεν έχω δει μεγάλα εδώ και 6-7 μέρες..

Link to comment
Share on other sites

Φαινεται ευκολη αλλα θελει πολυ καλη ισσοροπια για να κρατησεις το βαρος στην μεση της μιας ροδας,εγω 14-15 χρονων εμαθα μετα απο πολλες τουμπες και σπαζοκεφαλιες, και μπορουσα να την κρατησω πολυ,ειναι ενα απο τα ωραια παιδικα achievement αλλα μεχρι εκει,με μηχανη δεν εχω επιχειρησει ποτε να την σηκωσω.

Link to comment
Share on other sites

Η μητέρα μου ρίχνει αλάτι (νομίζω). Δεν ξέρω κατά πόσο βοηθάει

Αλάτι, πετρέλαιο ή βαμβάκι σε ένα μπαμπάκι, τα βάζεις εκεί που βγαίνουν γιατί τα απωθούν και δεν περνάνε. Αυτό ωφελεί αν είναι έξω και δεν θέλεις να μπουν μέσα, εγώ τα έχω ήδη μέσα στο ντουβάρι και περιμένω να πιάσουν τα φάρμακα που έχει ψεκάσει ο παλίκαρος από τις απεντομώσεις.

Απλά όλα αυτά είναι λιγάκι πιο δύσκολα όσο έχεις πιτσιρίκι στο σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα και εγω πριν κατι χρονια φτερωτα και ειχαν φωλιασει στην τρυπα που περναγε η σωληνα του νερου για το σωμα,βγαινανε 10-10,γινοταν χαμος.Την κλησαμε με σιλικονη αν θυμαμαι καλα και δεν εχουν ξανα εμφανιστει.

Link to comment
Share on other sites

Πολλές φορές αυτή είναι απλά η δίοδός τους προς το φαγητό...έχουν έρθει σκάβοντας απέξω....υγρό με σύριγγα λεπτή από τη δίοδο, είτε καυστικό (γιαυτά) είτε φάρμακο και κατόπιν κλείσιμο....ότι προσπαθήσει να ξαναπεράσει μετά από καιρό φαντάζομαι δεν θα τα καταφέρει με τόσα πτώματα στο δρόμο του...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.