Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ενταξει, για 1η φορα στη ζωη μου με λεει γυναικα "θελω να βρεθουμε το απογευμα, νιωθω μοναξια"

Φυσικα ειναι χελι, παντρεμενη και 50ετων μεσ'το νερο !

Τοσα πιπινια, τοσα κοριτσακια ειδα χθες στη παραλια ΤΙΠΟΤΑ ρε μλκες ΤΙΠΟΤΑ !

Αντε καλησπερες !

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια, κάνει μπαμ από 19.000 χλμ ότι είναι Κολομβιανή/Κουβανή/Βραζιλιάνα. Ο πισινός που έχει κάνει τραβάει κάργα εκεί άλλωστε.

Κάντε add τον Παντελή που το παίζει Πέννυ Αναστασιάδου και τα λέμε :hehe:

athinapoli.gr: Kathy Ferreiro το κορίτσι με τις απίστευτες καμπύλες!

Περιμένω τον γάτο να πάρει θέση στο ζήτημα γιατί το άλλο μια χαρά το αφαίρεσε :p

ΥΓ. Τα έχω κάνει save και τα δύο links. Όποιος τα θέλει, pm me (αρκεί να μην είναι στη δουλειά)

Ενταξει, για 1η φορα στη ζωη μου με λεει γυναικα "θελω να βρεθουμε το απογευμα, νιωθω μοναξια"

Φυσικα ειναι χελι, παντρεμενη και 50ετων μεσ'το νερο !

Τοσα πιπινια, τοσα κοριτσακια ειδα χθες στη παραλια ΤΙΠΟΤΑ ρε μλκες ΤΙΠΟΤΑ !

Αντε καλησπερες !

Χώρισες?

Link to comment
Share on other sites

Λόγοι που σκέπτομαι να βιαιοπραγήσω

1.Αν ξανα ακούσω κάποιος/α να λέει ότι έχει κρύο ή ψύχρα

2.Αν ξαναδώ κανένα να βγάζει βόλτα τον κόπρο του (ειδικά εκεί που κάνω ποδήλατο! ).

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έκανα την epic fail αγορά του καλοκαιριού.:hehe:

Αγόρασα έναν νέο φτηνιάρικο (17γιουρα απ' τον Βερόπουλο) ανεμιστήρα για το δωμάτιο, γιατι στον παλιό είχε χαλάσει η λειτουργία 'πέρα-δώθε'.

Δεν ξέρω τι σκατά γράσο έχουν βάλει οι Κινέζοι στο μοτέρ, αλλά μετά από 5' λειτουργίας βρωμάει απίστευτα το δωμάτιο καμμένη γρασίλα, και μαστουρώνεις κανονικά!

Σκέφτομαι μάλιστα να τον κάνω δώρο στον [MENTION=15018]Seafalco[/MENTION] για να δημιουργεί "ατμόσφαιρα μηχανουργείου" στον χώρο του.:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι σκατά γράσο έχουν βάλει οι Κινέζοι στο μοτέρ, αλλά μετά από 5' λειτουργίας βρωμάει απίστευτα το δωμάτιο καμμένη γρασίλα, και μαστουρώνεις κανονικά!

Σκέφτομαι μάλιστα να τον κάνω δώρο στον @Seafalco για να δημιουργεί "ατμόσφαιρα μηχανουργείου" στον χώρο του.:p

Πω ρε Νικo να ξερες τι ειπες τωρα

μου θυμισες 90κατι πιτσιρικαδες που βαζαμε denicol στο τηγανι να μοσχοβολησει διχρονιλα

την ωρα που χαζευαμε McGrath σα βλαμμενα και μαζευαμε φραγκα να αλλαξουμε κανα πιστονι στα 125αρια μας....

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έκανα την epic fail αγορά του καλοκαιριού.:hehe:

Αγόρασα έναν νέο φτηνιάρικο (17γιουρα απ' τον Βερόπουλο) ανεμιστήρα για το δωμάτιο, γιατι στον παλιό είχε χαλάσει η λειτουργία 'πέρα-δώθε'.

Δεν ξέρω τι σκατά γράσο έχουν βάλει οι Κινέζοι στο μοτέρ, αλλά μετά από 5' λειτουργίας βρωμάει απίστευτα το δωμάτιο καμμένη γρασίλα, και μαστουρώνεις κανονικά!

Σκέφτομαι μάλιστα να τον κάνω δώρο στον [MENTION=15018]Seafalco[/MENTION] για να δημιουργεί "ατμόσφαιρα μηχανουργείου" στον χώρο του.:p

Άμα σου πω ότι σήμερα χάλασε κ στο δικό μου, ο μηχανισμός που πάει πέρα δώθε που λες κ συ. Αλλά να πάει να $#@$θει, δε τον αλλάζω. Τον έχω 10χρόνια+ (delonghi), έχω πάρει κάτι σαβούρες πιο μεγάλους ανά διαστήματα, πιο θορυβώδεις από τον προαναφερθέν και παρόλο το μεγαλύτερο r, πολύ χειρότερη απόδοση. Φούκ ιτ, θα τον κρατήσω μέχρι να ψοφήσει τελείως και μετά θα τον κηδεύσω με honors.

Link to comment
Share on other sites

Btw οι ανεμηστηρες (τουλαχιστον οι τετραγωνοι ) φτιάχνονται αμα τους ανοιξετε και τους καθαρισετε απο τις τριχες κλπ που θα εχουν πιασει, μετα ριχνετε και σπρει σιλικονης (με γρασο δε μου δουλεψε) και ειναι μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Πω ρε Νικo να ξερες τι ειπες τωρα

μου θυμισες 90κατι πιτσιρικαδες που βαζαμε denicol στο τηγανι να μοσχοβολησει διχρονιλα

την ωρα που χαζευαμε McGrath σα βλαμμενα και μαζευαμε φραγκα να αλλαξουμε κανα πιστονι στα 125αρια μας....

Μες την αλητια και την καγκουρια βλεπω περασες την εφηβια σου :p

Link to comment
Share on other sites

Σιχαμερα badonkadonks... Αλλα περι ορεξεως...

Με αφορμή τόσο αυτό, όσο και κάτι ανάλογο στα Ανέκδοτα..

Αλήθεια, πως σας ενθουσιάζουν τέτοια οπίσθια? Δεν λέω, καλά είναι αλλά.. δεν ξέρω, με χαλάει.. είναι.. μεγάλος.

Το ιδανικό για εμένα είναι μικρότερο και στρογγυλότερο..

90-60-90 είναι τα μοντέλα, αυτή δεν είναι συμμετρική.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.