Jump to content




DJD

Recommended Posts

Κάπου πρέπει να έχω τραβηγμένη φωτό απο Super Paradise περυσινή, ίδια περίοδος (Αγ. Πνεύματος) με οριακα ενήλικες κορασίδες που φοράνε μπλουζάκια "Σαν την π*$*$α δεν υπάρχει".

Link to comment
Share on other sites

Έχω όμως και έναν άλλο εντελώς ιδιοτελή λόγο. Είναι αυτός που έριξε ταφόπλακα στον Jazz FM αγοράζοντας την συχνότητα του.

Ξέρεις μήπως ποιος έγραψε το άρθρο στο παραπάνω λινκ, γιατί δε το βρίσκω;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις μήπως ποιος έγραψε το άρθρο στο παραπάνω λινκ, γιατί δε το βρίσκω;

20 χρόνια από τη γέννηση του Jazz FM

Ο Ιλάν Σολομών στο επετειακό άρθρο του Χρήστου Ξανθάκη στην Ελευθεροτυπία αναφέρει:

Link to comment
Share on other sites

παίζει στο youtube ένα βίντεο "Τζένη Καρέζη - μην τον ρωτάς τον ουρανό", και στη στήλη δίπλα στα προτεινόμενα έχει "Τάκι Τσάν - Αν όλα τα παιδιά της γης". Ακόμη χειρότερα, έχει & Νταλάρα & Σερτάμπ Ερενέρ. Ό,τι να'ναι...

Link to comment
Share on other sites

αν είχα δικό μου παγωτό, δε θα είχα ποτέ δικό μου παγωτό στην κατάψυξη :p Να καταλάβεις, είχα φάει 4 σουβλάκια, είχα σκάσει, πήγα πήρα ένα οικογενειακό movenpick (ναι πρόλαβα την ώρα που έκλειναν) και το έφαγα όλο μόνος μου. Δεν είμαι για να έχω πολλά πράγματα στο σπίτι, γιατί είμαι λαίμαργος :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.