Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έιμαι τελοίως κατά της χαζοδιασκέδασης που προωθεί η Μύκονος.

(Μύκονος partyyyyyyyyy)

Η παραλία πρέπει να είναι ήρεμη.. χωρίς νταπ-ντουπ όλη μέρα, και χωρίς να πληρώνεις για ξαπλώστρα, να πληρώνεις για ομπρέλα και να πληρώνεις 4 ευρώ τον φραπέ σε πλαστικό ποτήρι. Οφηαλμόλουτρο κάνεις σε οποιαδήποτε παραλία δεν πάνε μόνο ΚΑΠΗ, άρα μια χαρά.

Ευτυχώς η Ελλάδα έχει νησιά για όλα τα γούστα και δεν είναι όλη η Μύκονος έτσι...

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] και λοιπούς συμφορουμήτες που σαν εμένα, σιχαίνεστε τις κατσαρίδες, Άκουστε να δειτε σήμερα..

Πάω εδώ στο σούπερ μάρκετ, σε μία γωνιούλα έχει χαρτονένιο στάντ ίσα με το μπόϊ μου, ήταν διαφημιστικό της VAPONA, όλο με προϊόντα vapona...

Προϊοντα για κουνούπια, μύγες, κατσαρίδες, μυρμήγκια κτλ.

Ώπα λέω? Κατσαρίδες? Άλλα ήξερα..

Ήταν μια κυρία εκεί, χάζευε τι να αγοράσει, την ρωτάω, "Συγνώμη έχετε κατσαρίδες εδώ?" (άντε να καταλαβει κανείς το cockraches), της δείχνω την εικόνα της κατσαρίδας στο σταντ, "Aααα" μου κάνει, "Νο no no, only the little ones", το ξεκαθαρίζω δείχνοντας μεγέθη με το χέρι μου..

Καλά ήξερα, δεν έχουν κατσαρίδες εδώ, μόνο τα μικρά που εμείς λέμε "ψαράκια".. Κρίμαααααα

:cool:

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

Συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λές για τις διακοπές/παραλίες και μπορώ να σου πω πως (ευτυχώς) δεν ειναι παντού έτσι στη Μύκονο. Μια χαρά ησυχες παραλίες υπάρχουν που και δεν πληρώνεις τιποτα και μολις τελειώσεις το μπανιο σου πας και στο ταβερνάκι που είναι απο πάνω για μεζεδες και κρασάκι. ;)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

Συμφωνώ απόλυτα με αυτό που λές για τις διακοπές/παραλίες και μπορώ να σου πω πως (ευτυχώς) δεν ειναι παντού έτσι στη Μύκονο. Μια χαρά ησυχες παραλίες υπάρχουν που και δεν πληρώνεις τιποτα και μολις τελειώσεις το μπανιο σου πας και στο ταβερνάκι που είναι απο πάνω για μεζεδες και κρασάκι. ;)

Έκανα το απαραίτητο edit.

Είναι αυτό που προωθείται για την Μύκονο που μου την σπάει. Όλα τα "ρεπορτάζ" της Μυκόνου είναι μόνο beach club / beach bars [πάρε κοντινό πλάνο απο μπικίνι] να χτυπιούντε μέσα στον ήλιο στους ήχους του DJ Something :flag:

Αηδία.

Link to comment
Share on other sites

Με έχετε παρεξηγήσει όλοι σας νομίζω. Καλό παιδί είμαι, απλά υπέρ-αντιδρώ στα θέματα πολιτικής.

Σε οτιδήποτε δεν έχει σχέση με την πολιτική, τον ΣΥΡΙΖΑ, την οικονομία της χώρας, τους μετανάστες κτλ, είμαι σαν οποιονδήποτε άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Και καπάκι νταμπλπόστ, γιατί έχω βύσμα (σ)τον Astrolabo.

ΠΡΟΣΕΧΩΣ

ΔΥΟ ΕΡΓΑ ΣΕΞ

1) "Η δεύτερη απόπειρα του Chosen για Linux"

και 2 ώρες αργότερα

2) "Πως να κάνετε το E6430 σας περισσότερα κομμάτια απ'ότι ήταν πριν την συναρμολόγηση από την Dell - Με μία κίνηση"

Μην το χάσετε!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.