Jump to content




DJD

Recommended Posts

είμαι σε κατάσταση χαλάρωσης και έχει μουδιάσει όλο μου το σώμα απο την ζέστη:look:

έκανα μια πινακωλάρα (έτσι λέμε τον φραπέ με τους φίλους μου για όσους δεν κατάλαβαν) και έκατσα στο pc να συνέλθω απο την ζέστη

και τσούτ σκάει ενα email που μου λέει οτι έγινα εκατομμυριούχος απο ένα θείο μου Αμερικάνο που πέθανε. Δεν έχω θείο στην Αμερική , λάθος θα έκαναν , θα τα πάρω τα φράγκα και θα γίνω άλιεν , δηλαδή θα εξαφανιστώ , δεν θα με βρίσκει ουτε ο fox mulder και η dana Scully, αυτό σκέφτηκα μέχρι που θυμήθηκα οτι ειναι γνωστό scam mail και ξενέρωσα.

τι μέρα και αυτή :crazy_pilot::crazy_pilot::crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

καλημέθρα,ετοιμάστε μπρατσάκια,παπάκια,ψάθες και ομπρέλες και βουρ για παραλία μια και φακ γιε ΤΡΙΗΜΕΡΟ :dance3:

καλημέθρα :rap:

πρόσεχε τους καρχαρίες γιατι οι Ελληνικές θάλασσες ειναι γεμάτες :ph34r::ph34r::ph34r::ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Απελυθησαν 2 κοπελες σημερα. Η μια καλα να παθει γιατι ηταν κοπροσκυλο και ηταν ασοβαρη.

Η αλλη δυστυχως απροσεκτη με την δουλεια και εκανε πολλα λαθη. Το μεγαλο κριμα ειναι οτι ειχε το πιο ωραιο κ@λο... :(

:suicide:

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που είχαμε την ωραία μας Χρύσα που έφερνε τα δεματάκια με χαμόγελο στην πόρτα μας,

τώρα πήρε σειρά ένας 50άρης που μας ρίχνει σημείωμα κάτω απ' την πόρτα...το ebay με τα κυάλια θα το βλέπω!

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που είχαμε την ωραία μας Χρύσα που έφερνε τα δεματάκια με χαμόγελο στην πόρτα μας,

τώρα πήρε σειρά ένας 50άρης που μας ρίχνει σημείωμα κάτω απ' την πόρτα...το ebay με τα κυάλια θα το βλέπω!

:yes2:

Link to comment
Share on other sites

Η WIND ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΦΤΥΛΟ ***** ΕΤΑΙΡΙΑ ...

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :flag:

δειτε τους κεραταδες τι μου εκαναν

http://www.thelab.gr/ti-pou-poso/dikaiomata-katanalwti-53727-8.html#post1063510036

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
ಠ▃ಠ
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που είχαμε την ωραία μας Χρύσα που έφερνε τα δεματάκια με χαμόγελο στην πόρτα μας,

τώρα πήρε σειρά ένας 50άρης που μας ρίχνει σημείωμα κάτω απ' την πόρτα...το ebay με τα κυάλια θα το βλέπω!

Αν η Χρύσα μετακόμισε Λάρισσα ξέρεις ποιος φταίει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κύριε administratora έχω χρησιμοποιήσει Αγγλικούς χαρακτήρες. Σε περίπτωση που δεν καταλάβατε σας δίνω ξεκάθαρες οδηγίες για το πως να πράξετε ως admin απέναντι στον [MENTION=4805]paparoach[/MENTION] που παίζει με τον πόνο μας. Και εσείς πάτε και του δίνεται ΒΑΝ να βάλει μέσα και να κάνει βόλτα τα κορμάκια "ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ μάναααααααααμμμμμ", αντί να του ρίξετε BAN?

Διαμαρτύρομαι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.