Jump to content




DJD

Recommended Posts

[MENTION=1347]jpavly[/MENTION] [MENTION=23]DJD[/MENTION] [MENTION=10229]dunkel_Stern[/MENTION]

Να περιμένω να αρχίσετε να προωθείτε και chain-mails για να πάρω λεφτά από τον Bill Gates; Έλεος, τα κάνουν κάτι γνωστοί μου που νομίζουν ότι ο υπολογιστής ανάβει από το κουμπί της οθόνης, τα κάνετε και σεις; :hehe:

Is this Facebook iPhone Giveaway a Scam? Top 5 ways to tell if a Facebook giveaway is a scam or not | FreeButton.com - The Worlds Premiere Instant Win Promotion Site - No Email Entry Needed To Play

Alert: Fake "Unsealed" Product Giveaways on Facebook - wafflesatnoon.com | wafflesatnoon.com

Link to comment
Share on other sites

Έρευνα Αναγκών Πελατών σχετικά με τα smartphone

Your response has been recorded.

η ερώτηση είναι ... ρωτάς μόνο μάρκα.

ΟΚ.

Λογικό να μην είσαι ικανοποιημένος για το ACE που λες, σε σύγκριση με το S3 LTE που έχω εγώ?

Εννοώ ότι πάει τελείως ανάλογα με το μοντέλο που έχεις... και όχι με τη μάρκα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1347]jpavly[/MENTION] [MENTION=23]DJD[/MENTION] [MENTION=10229]dunkel_Stern[/MENTION]

Να περιμένω να αρχίσετε να προωθείτε και chain-mails για να πάρω λεφτά από τον Bill Gates; Έλεος, τα κάνουν κάτι γνωστοί μου που νομίζουν ότι ο υπολογιστής ανάβει από το κουμπί της οθόνης, τα κάνετε και σεις; :hehe:

Is this Facebook iPhone Giveaway a Scam? Top 5 ways to tell if a Facebook giveaway is a scam or not | FreeButton.com - The Worlds Premiere Instant Win Promotion Site - No Email Entry Needed To Play

Alert: Fake "Unsealed" Product Giveaways on Facebook - wafflesatnoon.com | wafflesatnoon.com

Οι δυο πρώτοι standard θα γέρασαν (για να βλέπουν τα καινούρια chain mails ως πιστευτά).

Ο τελευταίος είμαι σίγουρος ότι θα τα αναγνωρίζει κανονικότατα αλλά τα προωθεί ούτως ή άλλως. He is a "γατάκι" who lives by the dunken-style. :p

Link to comment
Share on other sites

Έρευνα Αναγκών Πελατών σχετικά με τα smartphone

Your response has been recorded.

Το συγκεκριμενο ειναι απο το χθεσινο thread post στο offtopic που κατέληξε στη τρυπα, και ο ΟΡ μου έστειλε μήνυμα νομίζοντας οτι ειμαι Mod :upside:

Link to comment
Share on other sites

αααααα αστρολαβε εβγαινα απτην απομονωση και εβγαζα τα ανθρωπινα προβληματα

των αθηναιων στο θρεντε του μεταναστευτικου που εχει πεσει το επιπεδο ζωης μας.

τωρα μπαν, φασισμος, προδοσια, κομματικε λαμπη:lazy:

παω να παιξω gta4

GTA4 :hmm:

αυτο δεν το παιχνιδι που ο χαρακτηρας σου ειναι Ανατολικοευρωπαικης προελευσης παρανομος μεταναστης

τιγκα στα κυκλωματα παρανομιας και διαφθορας που κανει p00τανα το New York Liberty City?

ενδιαφερουσα τροπη...

η απομονωση σε εκανε να θες να γευτεις και την "αλλη πλευρα"?

ή το παιζεις με κανενα "Αthens city purgatorial mod?

το παιχνιδι γ@μει btw και δεν εχω την παραμικρη διαθεση να δωσω πολιτικο χαρακτηρα στο ποστ

παραμονο λιγη ενδοφορουμικη καζουρα απλα....

Link to comment
Share on other sites

GTA4 :hmm:

αυτο δεν το παιχνιδι που ο χαρακτηρας σου ειναι Ανατολικοευρωπαικης προελευσης παρανομος μεταναστης

τιγκα στα κυκλωματα παρανομιας και διαφθορας που κανει p00τανα το New York Liberty City?

ενδιαφερουσα τροπη...

η απομονωση σε εκανε να θες να γευτεις και την "αλλη πλευρα"?

ή το παιζεις με κανενα "Αthens city purgatorial mod?

το παιχνιδι γ@μει btw και δεν εχω την παραμικρη διαθεση να δωσω πολιτικο χαρακτηρα στο ποστ

παραμονο λιγη ενδοφορουμικη καζουρα απλα....

πηγε νομιμα, πληρωσε με διαμαντια οπως ολοι οι ρωσοι και εδω στο ελλαντα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

GTA4 :hmm:

αυτο δεν το παιχνιδι που ο χαρακτηρας σου ειναι Ανατολικοευρωπαικης προελευσης παρανομος μεταναστης

τιγκα στα κυκλωματα παρανομιας και διαφθορας που κανει p00τανα το New York Liberty City?

ενδιαφερουσα τροπη...

η απομονωση σε εκανε να θες να γευτεις και την "αλλη πλευρα"?

ή το παιζεις με κανενα "Αthens city purgatorial mod?

το παιχνιδι γ@μει btw και δεν εχω την παραμικρη διαθεση να δωσω πολιτικο χαρακτηρα στο ποστ

παραμονο λιγη ενδοφορουμικη καζουρα απλα....

... ΚΑΙ μη ξεχνάμε οτι είναι/ήταν και δουλέμπορας* -μετανάστες συγκεκριμένα-. Oh well... :p

*Αναφέρεται σε κάποιον απο τους διαλόγους που εξηγούν το πώς βρέθηκε εκει.

Link to comment
Share on other sites

ΕΊΔΑ ΜΙΑ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rant:

ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!!! ΤΙ ΑΗΔΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ?????????????????????:bad:

ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!:o

ΝΑΙ ΝΑΙ ΦΩΝΑΖΩ:fight:

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

ΕΊΔΑ ΜΙΑ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rant:

ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!!! ΤΙ ΑΗΔΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ?????????????????????:bad:

ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!:o

ΝΑΙ ΝΑΙ ΦΩΝΑΖΩ:fight:

Της άφησες ανοιχτά να μπεί ? Γιατί ανησυχείς ? :upside:

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε να φτιάξω την τρολόφατσα σε σώμα κατσαρίδας...αλλά είμαι πολύ κομμάτια για να απεικονίσω μια τρολα-ρίδα....

BTW...γιατί δεν ρίχνεις λίγο τέζα σύριζα στο κούφωμα, γύρω γύρω ? Έχεις παιδάκια ή κατοικίιδια ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.