Jump to content




DJD

Recommended Posts

haha

we were eating traditional pites anevates with honey and sesame...when suddenly the earthquake strike us..we were horrified and the pites fell out of our mouth..and they were so tasty...we will never forget that moment in our entire life..

Αντε τουλαχιστον ας βγει κανα transformer απο το επίκεντρο ή τιποτα πετρέλαιο να τη βγάλουμε φινα,κουναει που κουναει

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. ξέρει κάποιος πως μεταφράζονται τα παρακάτω στα αγγλικά ώστε να τα γοογλαρω και να μάθω θεωρία?Αφορούν κυκλώματα ψηφιακής σχεδίασης

Για θεωρια, τι ειναι χρονικη καθυστεριση(σπινθιρισμος) και πως το "φτιαχνω" (νομιζω), θεωρια γεννητριας προβλεψεις κρατουμενου

Link to comment
Share on other sites

Να εχεις γραψει 4,κατι να ψαχνεις οτιδηποτε μεσα στις σημειωσεις για να παρεις αλλη μιση μοναδα εστω να μαζεψεις 5αρι και τιποτα!

και να υπαρχει και ενα θεωρητικο που παλι να το εχω ψαξει στα παντα και να μη το βρισκω και να πιανει και 2 μοναδες.

Και τελικα ηταν μια σελιδα καπου στη μεση απο τις 500 του βιβλιου και δε καταφερα να το βρω :rant::rant::wall:

Link to comment
Share on other sites

Να εχεις γραψει 4,κατι να ψαχνεις οτιδηποτε μεσα στις σημειωσεις για να παρεις αλλη μιση μοναδα εστω να μαζεψεις 5αρι και τιποτα!

και να υπαρχει και ενα θεωρητικο που παλι να το εχω ψαξει στα παντα και να μη το βρισκω και να πιανει και 2 μοναδες.

Και τελικα ηταν μια σελιδα καπου στη μεση απο τις 500 του βιβλιου και δε καταφερα να το βρω :rant::rant::wall:

Η κατάρα του να γράφεις με ανοιχτό βιβλίο...

Link to comment
Share on other sites

αααααα αστρολαβε εβγαινα απτην απομονωση και εβγαζα τα ανθρωπινα προβληματα

των αθηναιων στο θρεντε του μεταναστευτικου που εχει πεσει το επιπεδο ζωης μας.

τωρα μπαν, φασισμος, προδοσια, κομματικε λαμπη:lazy:

παω να παιξω gta4

Link to comment
Share on other sites

Ψψψψψψ..

Βγήκε να μιλήσει ο Τσίπρας, και έβαλα στο PC το Carmina Burana.

Δυστυχώς ταίριαζε γάντι...:rofl:

(και έχει πολύ κόσμο)

Εγώ έχω βάλει αυτό και πάει γάντι :rofl:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1cRpwEs8kr0]STATIS PRUSALIS - VANGELIS VASILAKOS PLAY BOUZOUKI - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.