Jump to content




DJD

Recommended Posts

εγω τους τρολλαρω παντα :

α)ο λογαριασμος εξοφλειται μεσω τραπεζης , δε με νοιαζει ποσο ειναι ,εχω εκατομμυρια

β) στην ερωτηση αν θελω να πληρωνω παραπανω επειδη εχω ΟΤΕ, η απαντηση ειναι " ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ"

η νεκρικη σιγη που ακολουθει και τα 2, ειναι πραισλες. Το θεωρω πιο ευγενικο απ το να τους αφηνω να μπαινουν σε rampage mode και αφου τελειωσουν τον μονολογο της προσφορας να τους το κλεινω στα μουτρα.

εγώ τους γειώνω με 2 τρόπους

α) ναι! την βρίσκω να πληρώνω τον ΟΤΕ ο ΟΤΕ με καλύπτει 100%!!

β) μια φορά που έπαιρνε ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ τηλ η forthnet ακόμα και 2 φορές την μέρα τους είπα " Ρε παιδιά με παίρνετε κάθε μέρα τηλέφωνο και σας λέω τα ίδια ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ. Εδώ είναι επιχείρηση και ενοχλείται δεν μπορείς λοιπόν να βάλεις μια καταχώρηση σε μία βάση δεδομένων οτι Ο ΤΑΔΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ FORTHNET!!! " σταμάτησαν

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που θέλω να βάλω οτέ τβ(20Ε/μήνα) ξέρει κανείς πόσα θα πρέπει να δώσω μαζεμένα για εξοπλισμό-εγκατάσταση κλπ κλπ ?

Ξέρω ότι θέλει το ελάχιστο 8mbps για να παίξει σωστά. Αν δε συγχρονίζεις 10+, μη μπεις στον κόπο.

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς εδώ στο γραφείο όταν δεν έχουμε δουλειά δίνουμε ο ένας στον άλλο στο τηλέφωνο ("μια στιγμή να σας δώσω τον υπεύθυνο για το θέμα : προμηθειών, λογιστηρίου, τεχνικό υπεύθυνο, ΙΤ κτλ .....") και αφού γυρίσει μια δυο φορές τους δίνουμε ένα τυχαίο νούμερο 213..τάδε... εσωτερικό 256 όπου θα βρουν :hehe: τον υπεύθυνο.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι θέλει το ελάχιστο 8mbps για να παίξει σωστά. Αν δε συγχρονίζεις 10+, μη μπεις στον κόπο.

Αν και ελάχιστο λέει 4mpbs, μιλάω για δορυφορικό π είναι μαζί με τα αθλητικά που θέλω 20Ε. Για αυτό λέω.φοβάμαι μην με πουν 100ευρώ για εγκατάσταση και κλπ κλπ και μου βγει 120 το πρώτο μήνα ¨:S

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασε μια πομπή με καμιά 15 Ferrari, jaguar, Ford gt40, κάποια στυλ le man, ένα Nissan σαν αυτά στο Paris Dakar, skyline κλπ

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk2

μου φενεται πως ειναι το gumball 3000 :p

ακυρο http://gumball3000.net/gumball-3000-2013-route/

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Αν και ελάχιστο λέει 4mpbs, μιλάω για δορυφορικό π είναι μαζί με τα αθλητικά που θέλω 20Ε. Για αυτό λέω.φοβάμαι μην με πουν 100ευρώ για εγκατάσταση και κλπ κλπ και μου βγει 120 το πρώτο μήνα ¨:S

100€ είναι νομίζω η εγκατάσταση παρέα με πιάτο 60εκ ( το πακέτο σου δίνει μόνο τον αποκωδικοποιητή δωρεάν από ότι θυμάμαι ).

Καλύτερα να πάρεις μόνος σου ένα πιάτο + LNB και να το εγκαταστήσεις μόνος σου ακολουθώντας τον οδηγό που έχω ποστάρει, εύκολο είναι.

Link to comment
Share on other sites

100€ είναι νομίζω η εγκατάσταση παρέα με πιάτο 60εκ ( το πακέτο σου δίνει μόνο τον αποκωδικοποιητή δωρεάν από ότι θυμάμαι ).

Καλύτερα να πάρεις μόνος σου ένα πιάτο + LNB και να το εγκαταστήσεις μόνος σου ακολουθώντας τον οδηγό που έχω ποστάρει, εύκολο είναι.

Φοβάμαι θα αποτύχω οικτρά

Link to comment
Share on other sites

100€ είναι νομίζω η εγκατάσταση παρέα με πιάτο 60εκ ( το πακέτο σου δίνει μόνο τον αποκωδικοποιητή δωρεάν από ότι θυμάμαι ).

Καλύτερα να πάρεις μόνος σου ένα πιάτο + LNB και να το εγκαταστήσεις μόνος σου ακολουθώντας τον οδηγό που έχω ποστάρει, εύκολο είναι.

δεν ισχύει, τρέχει προσφορά που πληρώνεις μόνο τον αποκωδικοποιητή. Το πιάτο και εγκατάσταση είναι δωρεάν

Posted from my mobile.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.