Jump to content




DJD

Recommended Posts

κάποιος τις ξερίζωσε....

Τί άνθρωποι υπάρχουν!

Έκατσα ο καημένος να δω μια ταινιούλα, να περάσω 2 ωρίτσες ευχάριστα, έβαλα το "The butterfly effect" και ήδη από τα 26 λεπτά έχω χεστεί πάνω μου...:bye:

Link to comment
Share on other sites

Τί άνθρωποι υπάρχουν!

Έκατσα ο καημένος να δω μια ταινιούλα, να περάσω 2 ωρίτσες ευχάριστα, έβαλα το "The butterfly effect" και ήδη από τα 26 λεπτά έχω χεστεί πάνω μου...:bye:

ωραία ταινία!. και να φανταστείς οι πιπεριές ήταν βλαστοί ακόμα

Link to comment
Share on other sites

κάποιος τις ξερίζωσε....

Μήπως δεν ήταν γείτονες; Τα κ!@#πουλα τσιμπολογάνε τους βλαστούς. Όρθια ξυλάκια για σουβλάκι στο γλαστράκι της ακριβής πιπεριάς, αλλιώς μόνο αγοραστές θα τρως.

Link to comment
Share on other sites

Τί άνθρωποι υπάρχουν!

Έκατσα ο καημένος να δω μια ταινιούλα, να περάσω 2 ωρίτσες ευχάριστα, έβαλα το "The butterfly effect" και ήδη από τα 26 λεπτά έχω χεστεί πάνω μου...:bye:

Καλά κάνεις, απλώς μην δεις ό,τι επόμενο παίζει από την ίδια σειρά. Ίσως το δύο, αλλά μέτριο.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ σκότωσα ένα κουνουπάκι με τα χέρια.. το επόμενο με παντόφλα στον τοίχο γιατί ήταν ΤΕΡΑΣ.

1-2 εκατοστά το κάθε φτερό.. Αυτά τα κουνούπια δεν τα βλέπω όταν μπαίνουν, τα ΑΚΟΥΩ όταν κάθοντε πανω στο φωτιστικό

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν ήταν γείτονες; Τα κ!@#πουλα τσιμπολογάνε τους βλαστούς. Όρθια ξυλάκια για σουβλάκι στο γλαστράκι της ακριβής πιπεριάς, αλλιώς μόνο αγοραστές θα τρως.

τι να σου πω. υπέθεσα το έκαναν αυτοί γιατί μια μέρα πήγα να τις ποτίσω και της βρήκα στην αυλή τους. γενικά μου έχουν κλέψει λάμπα και μανταλάκια. οπότε υπέθεσα ότι εκδήλωσαν για άλλη μία φορά τα ψυχολογικά τους

Link to comment
Share on other sites

είδα στον ύπνο μου ότι με κυνηγούσε μια τεράστια κατσαρίδα

ποτέ ξανά τόσο αργά φαγητό.....

'σπερες :p

και γενικά φαγητό απ'έξω που μπορεί να έχει στενές επαφές με τέτοιου είδους μαμούνια :hehe::hehe::hehe:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.